Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
3e Electrotech - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > 3e Electrotech

3e Electrotech Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj 3e Electrotech adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

3e Electrotech Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

3e Electrotech

Sektörel Dergisi

Sevgili okurlar;

Çeşitli kullanım alanına sahip olan “motor ve sürücüler” sanayide tüketilen enerjinin büyük bir bölümünü kaplıyor. Bu durum sonucunda da sektör daha verimli ürünler geliştirmek için AR-GE çalışmaları yapıyor böylece makine verimliliğinin önemli ölçüde artmasını da sağlıyor. Yenilikçi sistemlerle üretilen ürünler üreticilerin gereksinimlerini karşılamak üzere yeni teknolojilerle artan üretim talepleriyle birlikte ihtiyaçlara çözüm oluyor.

Bununla birlikte bir diğer önemli başlığımız ise UPS’ler. 1 saniyelik bir enerji kaybının bile firmalara maliyeti çok yüksek olabiliyor. Bunun dışında veri kaybına da neden olan enerji kesintilerinden doğan sorunların çözümünü daha da önemli hale getiriyor. Cihazları şebekenin bozucu etkilerinden koruyan UPS’ler, yüklerin elektrik kesik olduğunda da çalışmasını sağlayor. Gerekli haberleşme protokolleri ve yazılımlar aracılığıyla uzaktan izlenebilen ve kontrol edilebilen UPS’ler yüksek verimlilikleriyle enerji tasarrufu sağlıyor. Dergimizin bu sayısında her iki konuyla da ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Diğer ay görüşmek üzere...

Deniz Güldal

  • Arşiv Sayısı : 51
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

3e Electrotech Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017