Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
A Magazin - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > A Magazin

A Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj A Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

A Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

A Magazin

Şehir Yaşam Dergisi

A Magazin Aydın'da Magazin sektörünün yeni ve vazgeçilmez ismi A Magazin dergisi yayın hayatına başladığı 2011 Ağustos ayından bu güne kadar okuyucularının büyük beğenisini kazandı.

A Magazin Dergisi sadece Aydın'ın değil Kuşadası, Söke, Didim ve Nazilli gibi büyük ilçelerimiz ile diğer ilçelerde vazgeçilemez dergi olmayı başardı. Magazin sektöründe Aydın'ın ulusala açılan tek dergisi olmayı başaran A Magazin, her kitleden okuyucuların ilgisini çekmeye devam ediyor.

A Magazin Aydın merkez ve tüm ilçelerinde bay ve bayan kuaförler, doktor muayenehaneleri, kafeler ve barlar da ücretsiz dağıtılırken, abonelik, resmi kurum ve kuruluşlar, AVM, kütüphane, hastane gibi merkezlere ve konaklama tesislerine de ücretsiz dağıtılarak okuyucularıyla buluşmaktadır.

Tanıtım ve reklam konusunda hedef kitlelere ulaşmak konusunda doğru bir yayın aracı olarak tercih edilen A Magazin dergisi okuyucu kitlesini her geçen gün genişletmektedir. Dergimiz şimdide www.dijimecmua.com'da online olarak okuyucuları ile buluşmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 7
  • Son Sayı : Haziran-Temmuz 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

A Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017