Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Akmat - Matbaa Ambalaj Kataloğu
Ana Sayfa > Akmat

Akmat Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Akmat adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Akmat Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Akmat

Matbaa Ambalaj Kataloğu

1996 yılında Nihat Akınoğlu'nun öncülüğünde aile şirketi olarak kurulan Akmat A.Ş. hızlı bir yükseliş ile matbaacılık sektöründe saygın bir konuma ulaşmıştır.
Doğru ve nitelikli işler, zamanında yapılan üretim, teknolojiye ve nitelikli iş gücüne yapılan yatırımlarla Akmat A.Ş., iş dünyasında her zaman 'güven' sözcüğüyle birlikte anıldı.

Üretim dünyaya entegre olması düşüncesi ve kalitede dünya standartlarını yakalama arzusu, Akmat A.Ş.'nin ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi alarak yeni bir vizyonla geleceğe yürüme hedefinin işaretini oluşturmuştur.Akmat daha önceden Eski yalavo Yolundaki 2000m2'lik kapalı alanda faaliyet göstermekteydi. şimdi ise Organize Sanayii'deki yeni yerinde daha büyük bir alanda Hizmetini daha da genişletmiştir...

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Akmat Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017