Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
ALL - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > ALL

ALL Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj ALL adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

ALL Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

ALL

Kadın Moda Dergisi

Özgür Mayıs

10.yılımızın özel sayısını bitirir bitirmez içerik toplantımız için bir araya geldiğimizde, aramızda farkında olmadan sessiz bir anlaşma vardı. Mayıs geliyordu; onun kendine has tavrından, bir nevi şahsına münhasır mitolojik kimliğinden hepimizin çıkardığı ortak nokta, özgür ruh ve mutluluk oldu. Baharın, “Artık ben geldim” diyen yüzü, yaklaşan festivaller, gezgin ruhların içini kıpırdatan tatil planları, mezuniyetin ardından gelen yeni başlangıçlar ve tatlı heyecanını bir araya getirdik ve Mayıs’a hoşgeldin dedik.

ALL olarak karakterimizin en önemli özelliği, stil sahibi olmanın aslında kendini ifade etmenin en özgür yolu olduğunu ısrarla savunmamız. İşte, bu yüzden Gökçe Algan’ın moda ve özgürlük üzerine yazdığı “Moda Hiçbir Zaman Sadece Moda Değildir”i mutlaka okumalısınız. (syf 56)

Mutluluk üzerine konuşacağımız hep çok şeyimiz var, özellikle de konu modaysa. O zaman diyoruz ki, Lara Mutlu’nun “Mutlu Moda Akımı” yazısı, yüzünüzde tatlı bir tebessüme yol açacak. (syf 40)

Renkler, dokular ve alışılmışın dışında kalıplara karşı hala önyargısı olan varsa, özgür modanın cüretkar tavrına bırakın kendinizi çünkü stil ve moda sayfalarımızın size fısıldayacak çok hikayesi var... Her biri başka çünkü onlar rol modeller, peki kimler? Bağlan Keskin’in portre sayfalarında sizi bekliyorlar! (syf 198)

Biz Mayıs’ı böyle karşıladık, içimizdeki özgür ruhla kendimizi ifade etmenin dayanılmaz hafifliğine karşı koymadan, moda ve tabii ki mutluluk dolu bir sayıyla...

Sevgiler.

Begüm Gökçen

  • Arşiv Sayısı : 91
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

ALL Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017