Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
ALL - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > ALL

ALL Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj ALL adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

ALL Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

ALL

Kadın Moda Dergisi

Yeni yılın ilk sayısını, içimizde büyüte büyüte artık sığdıramadığımız bir umutla hazırladık. Beynimize kazınan “oyun bozmak” kalıbını, en pozitif tarafından aldık. Modanın oyunbozanlarını, yeni kurallar yazanlarını, alışkanlıklardan kurtulmayı, yeniye açık olmayı tek bir sayıya sığdırdık. Stil ve alışveriş sayfalarında, kışın karanlık renklerini gökkuşağının renkleriyle değiştirdik. Alışverişi, modayı, seyahati, sanatı ve fikri, hem aklıyla hem de gardırobuyla stil sahibi olmak üzerine kuranlarla yansıttık.

Mehmet Erzincan’ın fotoğrafladığı, Kübra Konca’nın moda editörlüğünü üstlendiği kapak çekimimizin yıldızı, bir kere daha sizin isteğinizle şekillendi. Televizyon dünyasının en iyi isimlerinden biri olan başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü’nün pozitif enerjisi ve kocaman gülüşü, yeni yılın ilk sayısında bizi silkeleyip, adeta kendimize getirdi. Bağlan Keskin’in röportajını dikkatli oku, çünkü orada Hazar’ın daha önce hiç anlatmadıkları var.

Ve sen bu sayıyı okumaya başlamadan hemen öncesinde, saygı duruşuylahatırlamamız gereken bir vi zyoner var.Condé Nast’ın en cesur ve en devrimci genel yayın yönetmeni, moda dünyasının değişim ve farklılık adına en çok çabalayan ismi Franca Sozanni, biz bu sayıyı tamamladığımız gün, hayata gözlerini yumdu. Onun açtığı o müthiş vizyon sahibi, demokratik ve ilham verici yol, ALL’un farklı, samimi ve destekleyici ruhunu bir kere daha hatırlatmak ve unutmamak için bir vesile oldu bize.

Şimdi... 2016’nın tozunu üzerinden silkelemeye ve 2017’yi tüm açıklığınla kucaklamaya hazır mısın? Unutma, biz her ihtiyacın olduğunda, hemen yanı başındayız...

Sıla Güven

  • Arşiv Sayısı : 87
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

ALL Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017