Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
All Men - Erkek Moda Dergisi
Ana Sayfa > All Men

All Men Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj All Men adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

All Men Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

All Men

Erkek Moda Dergisi

Sezonu selamladığımız Mart sayısında daha detaycı bir tutumla yaklaşıyoruz erkek modasına. Modanın aslında life-style ile nasıl iç içe geçtiğinin farkındasınızdır. Şimdi moda sadece ne giydiğiniz değil, kimleri takip ettiğiniz, nelerden hoşlandığınız, hangi objeleri evinize aldığınız, dekorasyonunuzun nasıl olduğu, yani kısacası kim olduğunuz. (bknz. kendi tarzlarıyla fotoğrafladığımız İstanbul’un “vasıflı” cool erkekleri.)

Yeni sezon kapağımız olan genç oyuncu Burak Deniz, “milenyal” diye tabir edilen Z jenerasyonunun iyi bir örneği. Çekim boyunca süper bir özgüven sergiledi yakışıklı oyuncu ama öte yandan Bağlan Keskin’e verdiği röportajda “yaşlanmak ve ölmek” gibi korkularından da bahsetti, şakayla karışık. Bu aslında dahil olduğu jenerasyonun aslında ne kadar kırılgan olduğunu, fakat kırılganlıklarının farkında olmadan ne kadar hızlı yaşadıklarını anlatıyor. Özellikle birkaç senedir dilimizden düşürmediğimiz hızlı moda kavramı, hızlı yaşam kavramını daha da belirgin bir hale getiriyor günlük yaşantımızın içinde.

Yeni sezonun ve yeni başlangıçların umudu ve heyecanı, bu yarı kaygılı modumuzu yükseltmek üzere yanımızda. ALL’dan ödünç aldığımız “List” formatı, bir erkeğin “must”ları olarak karşımıza çıkıyor. Sezonun hitlerinin detayına girdik, çok yakından baktık. İlkbahar/Yaz’ın en iyi görünümlerini stil editörümüz Eda İşbilir, favori markalarımızdan seçti. Ve seçkisindeki erkekler, dekorasyon sayfalarımızdaki beyefendilerin ev ve çalışma alanlarından seçtiğimiz karelerle kozmik bir bütünlük içerisinde.

ALL Men’in kompakt bir sezon fikri vermek üzerine odaklı Mart sayısını keyifle okumanız ve çok yakında tekrar görüşmek dileğiyle....

Sıla Güven

  • Arşiv Sayısı : 11
  • Son Sayı : Mart 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

All Men Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017