Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ankara The Best - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Ankara The Best

Ankara The Best Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ankara The Best adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ankara The Best Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Ankara The Best

Şehir Yaşam Dergisi

Ankara için bir prestij yayını niteliğine sahip The Best’te en iyi otel bilgilerinden seçkin restoranlara, semtlerinden tarihi mekanlarına kadar Ankara’ya dair her şey sizleri bekliyor.

300-400 sayfa hazırlanacak dergi, Ankara’ya yepyeni ve ihtiyacı olan tanıtıcı bir kaynak olma özelliğini kazandıracak.

Özel içeriğiyle 6 ayda bir yayınlanacak The Best renkli, kişilikli, tarz sahibi bir yaklaşımla kent yaşamını anlatacak. Geniş bir rehber niteliği taşıyan The Best’de kentin tarihi, önemli bölgeleri, Ankara’nın bilinmeyen yüzü, tadını çıkarmak için çok özel ipuçları, şehir içi ulaşımla ilgili ayrıntılı bilgiler, haritalar yer alacak. Yaşamayı seven, hareketli kentli için bir kent rehberi ve ajandası, gerek Ankaralı gerekse Ankara’ya gelen yerli ve yabancı ziyaretçiler için bir tüketim rehberidir.

Eğlence, kültür, kent yaşamı ve kent insanına ilişkin her şeyi sayfalarına taşıyan The Best dergisi, şehri dolu dolu yaşamak isteyenler için sayfalarına geleneksel ürün ve lezzetler, tarihi mekanlar, hediyelik eşya mağazaları, Ankara'da düzenlenen etkinlikler ile ilgili “nerede, ne zaman, ne” sorularını cevaplayarak Ankaralılar ve Ankara’ya gelen ziyaretçilere zaman kazandırıp, yol gösterecek.

Kısacası Ankara’ya, Ankara’nın tadını çıkartmayı amaçlayan okur gözüyle bakacak. Ankara'daki tüm seçkin, kaliteli bir tarz yansıtan mekânların yanı sıra, spor salonları, güzellik merkezleri, sağlık kurumları, kültür ve sanat merkezleri, alışveriş merkezleri ile ilgili detaylı bölümler ve öneriler dergiyi Ankara’nın tüm renklerini yansıtan sıra dışı bir rehber haline getirecek.

İngilizce ve Türkçe olarak iki dilde içeriğe sahip olan The Best’i prestijli oteller, güzellik salonları, havaalanları ve hatta taksi duraklarında bile bulabileceksiniz. The Best şehrin önemli kitapevlerinde de 30 YTL'den satışa sunulacak. The Best, aynı zamanda kentin tüm seçkin otellerinin 9000 odasında en az 1.500.000 okuyucuyla buluşacak. Kültür sanat, Alışveriş, Restoran, Ulaşım gibi Ankara'ya dair her türlü bilgiyi barındıran The Best, 20.000 adet basılacak ve dergide yer alan fotoğraflar The Best fotoğrafçıları tarafından çekilecek.

Evet, The Best ile buluşmaya, en iyiler arasında yer almaya ne dersiniz?

  • Arşiv Sayısı : 6
  • Son Sayı : Sonbahar-Kış 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Ankara The Best Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017