Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Arasta - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Arasta

Arasta Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Arasta adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Arasta Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Arasta

Sektörel Dergisi

1994 yılında kurulan ve Türkiye perakendecilik ve alışveriş merkezleri sektörünü uluslararası arenada temsil eden, sektörün birleştirici örgütü Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği'nin misyonu, perakendeciliğin tüccar kimliğini kurumsallaştırmak ve çağdaşlaştırmaktır

Sektörü ve hizmet kalitesini uluslararası standartlara çıkarmak, uluslararası kuruluşlarla işbirliği yaparak sektörün dünya çapında temsil edilmesine ve Türkiye'deki yatırım potansiyelinin artmasına yardımcı olmak derneğin diğer amaçları arasındadır.

AMPD'nin, kendi alanında lider konumda olan kişi ve kuruluşlardan oluşan dinamik bir üye yapısı vardır.

Derneğin yürüttüğü etkinlik ve çalışmalar: alışveriş merkezleri ve perakendeciler arasında ortak bir platform oluşturarak işbirliği olanaklarının geliştirilmesi, sektörle ilgili bilimsel araştırmaların desteklenmesi, doğru kaynaklardan sektörel bilgilere ulaşılması, bu bilgilerin derlenmesi ve paylaşılması, üniversite-özel sektör işbirliğinin temini ve çeşitli eğitim programları düzenlenmesi, sektörel yayınlar, eğitim kitapları, araştırma raporları, konferans ve seminerler aracılığı ile üyelerin ve sektörün ihtiyaçlarına cevap verilmesi olarak sıralanabilir.

Yönetim Kurulu Üyelerinin 5 ana konu başlığı altında çalışmalarını sürdürmesi uygun bulunmuştur:

* Alışveriş Merkezleri
* Zincir Mağaza Perakendecileri
* Danışmanlık ve Hizmet Sektörü
* Büyük Mağaza Perakendecileri
* Gıda Perakendecileri

  • Arşiv Sayısı : 43
  • Son Sayı : 2013/4
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Arasta Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017