Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Armormax - Otomotiv Sanayi Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Armormax

Armormax

Türkiye'de birebir edinilmiş 10 senelik kurşun geçirmez cam ve araç zırhlama deneyimini, Amerika başta olmak üzere yurtdışındaki bağlantıları ile birleştiren Armormax Türkiye yetkilisi Cüneyt Özer; kişiye özel zırhlı araçların piyasaya çok iddialı bir perspektif getireceğini belirtti.

Kişiye Özel (VIP) Zırhlı Araç
"Giderek artan terör ve şiddet olaylarına karşı, polikarbonatlı ve polikarbonatsız cam teknolojisi ile araç zırhlama uygulamalarını (EN1063) standartlarında uluslararası geçerli sertifika ile ithalatı yapılacak olan bu araçlar, en iyi hizmet kalitesi ve malzeme ile birleştirilerek, zırhlı araçta kişiye özel (VIP) çözümler olarak sunulacak."

Çok kısa zamanda bu araçların yüksek ses getireceğini iddia eden Özer, hızla gelişen güvenlik sektöründe şimdiden büyük başarılara imza atacağını söyledi.

7 balistik seviyede zırhlı araç üretimi, Armormax teknolojisi ile aracın üzerine binecek ek yükün %50 daha azalması, camlarda kullanılan polikarbonat teknolojisi, uzman kadrosu ve yılların deneyimi ile Armormax Türkiye'de artık hizmetinizde...
 
 
"Türkiye'de birebir edinilmiş 10 senelik kurşun geçirmez cam ve araç zırhlama deneyimini, Amerika başta olmak üzere yurtdışındaki bağlantıları ile birleştiren Armormax Türkiye'de.
5 Kasim 2012 Pazartesi
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017