Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ataköy Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Ataköy Life

Ataköy Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ataköy Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ataköy Life Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Ataköy Life

Şehir Yaşam Dergisi

Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve Florya Sakinlerinin Aylık Şehir ve Yaşam Dergisi İstanbul’un eski ve en seçkin yerleşim yerlerinden olan Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve Florya’da yayın hayatına merhaba diyen Ataköy Life Dergisi bağımsız ve tarafsız yayıncılığı kendine ilke edinmiş bir yayın organı olma yolunda ilerliyor. Ataköy Life Dergisi; alışverişten yaşama, sağlıktan otomotive, eğitimden gayrimenkule, mekan tanıtımlarından kültür&sanat haberlerine, yerel haberlerden ulusal haberlere, ünlülerle röportajlardan astroloji ve bulmacalara kadar geniş bir içerikle okurlarına rehberlik ediyor.
Ataköy Life Dergisi Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya ve Bakırköy’de hizmet veren Taksi Durağına bağlı tüm Taksiler, Güzellik Salonları, Parfümeri Mağazaları, Kuaförler, Solaryum ve Estetik Merkezleri, Fast-Food Restaurantlar, Cafe Bar, Özel Prestijli Restaurantlar, Alışveriş Merkezleri, Oto Galerileri, Hastane, Poliklinikler, Lüks Eğlence Yerleri, Sivil Toplum Örgütleri, Reklam Ajansları, Bankalar ve Otellere ücretsiz olarak ulaştırılıyor. Reklamverenler açısından yaşayanların neredeyse tamamının A/B sosyoekonomik düzeyde olduğu Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt ve Florya sakinlerine ulaşmak artık hem kolay, hem de benzeri pazarlama iletişimi maliyetlerinden çok daha ekonomik.
Ataköy Life Dergisi reklam ve diğer iletişim faaliyetlerinizde sizlere katkı sağlamaktan mutluluk duyar. Reklam yada advertorial çalışması yaparak firmanızı, ürününüzü veya mekanınızı tanıtabileceğiniz gibi İnsertünüzün dergi içinde poşetli olarak okurlara ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.
Ataköy
, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan bir semt olup Türkiye'de uygulanmış ilk uydu kent projelerinden biridir. Ataköy, merkezlere yakınlığı, yapıların kalitesi, park ve yeşil alanları ile İstanbul'un en lüks semtlerindendir. Yeşilköy ya da 1926 yılından önceki adıyla Ayastefanos İstanbul'da Yeşilyurt ve Florya mahalleleri arasında yer alan Marmara Denizi kıyısındaki Bakırköy şehir merkezinin yaklaşık 7 km batısında bir mahalledir. Yeşilyurt İstanbul’un Bakırköy ilçesine bağlı, Yeşilköy'le Ataköy arasında yer alan bir semt. Atatürk Hava Limanı ile komşudur. Hava Harp Okulu Yeşilyurt sınırları içersindedir. Yeşilyurt Spor Kulübü bu mahallededir. Florya, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bir semt. Asıl adı Şenlikköy'dür. Küçükçekmece ilçesiyle komşudur. Mahallenin güney kısmı Marmara Denizi'ne sınırdır. 2000'den sonra daha da gelişmeye başlayan Florya'da, büyük balkonlu, geniş bahçeli, havuzlu evler ve siteler yoğunluktadır. Size özel teklifimiz için bizimle irtibata geçin… Verimli işbirliği dileklerimizle…

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Ağustos 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Ataköy Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017