Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Athletics - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Athletics

Athletics Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Athletics adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Athletics Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Athletics

Spor Dergisi

Siz de gazeteyi elinize aldığınızda öncelikle spor bölümünü açanlardan mısınız? Ya da bir dergiyi elinize aldığınızda yazılarından sıkılıp sadece fotoğraflarına bakmayı mı tercih ediyorsunuz?

İşte bunları yıktığınız yer: Athletics!!!

Baştan sona keyifle okuyabileceğiniz ve görsel güzelliğiyle dikkatleri çeken Athletics, ilk sayısını 2009 yılında çıkartmıştır. Spor Kurulu ayrıcalığıyla her dönem yeni sayısıyla karşınızda olan dergimiz, Türk ve dünya sporunun önde gelen önemli olaylarının yanı sıra amatör ruhu da taşıyarak ülkemizde çoğu kişinin haberdar olmadığı branşları ve turnuvaları da sizlere tanıtmaya çalışmıştır.

Esas amacı Türkiye'de henüz çok gelişemeyen spor medyasına bir katkıda bulunarak sporu her yönüyle anlatmaya çalışmaktır. Athletics, başta Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri olmak üzere büyük bir kitleye hitap etmektedir.

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Kış 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Athletics Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017