Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Awax Ofis Koltukları - Ofis Mobilya Kataloğu
Ana Sayfa > Awax Ofis Koltukları

Awax Ofis Koltukları Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Awax Ofis Koltukları adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Awax Ofis Koltukları Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Awax Ofis Koltukları

Ofis Mobilya Kataloğu

Ofisinizin Geleceği

Grup Koltuk A.Ş. tecrübeli yönetici ve uzman bir kadro ile Bursa / Küçükbalıklı’da 2005 yılında faaliyetine başlamıştır.Genç bir firma olmasına rağmen sürekli gelişen, dinamik ve yenilikçi yapısıyla kısa sürede sektöründe önemli bir noktaya gelmiş olup ofis koltukları ve oturma grupları imalatında global bir marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.Şu anda da Nilüfer Organize Sanayi Bölgesindeki Modern fabrikası ve imalat hattı ile üretim/hizmet faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı üretim anlayışı ile sektöründe zirveye ulaşmış,sınırlarının dışında yarışan ve yarattığı farklılıklarla rakiplerine kalıcı üstünlük sağlamış GÜVENİLİR ARANAN BİR MARKA çalışanlar için de TERCİH EDİLİR BİR İŞYERİ olmaktır.

Misyonumuz

Satış ve satış sonrası hizmet kalite ilkesinin müşteriye sağladığı memnuniyetin verdiği güç ile çalışanına,tüketenine ve ülkesine değer katan insanların farklı yaşam biçimlerine, kullanım alışkanlıklarına göre şekillenen istek ve ihtiyaçlarına uygun dünya standartlarında kaliteli kullanışlı ürünler üreten ulusal bir şirket olmak.

İlkelerimiz

* Güvenilirlik
* Müşteri Odaklılık
* Kaliteli Ürün
* Uygun Fiyat
* Zamanında Teslimat
* Çalışanların Katılımı
* Kalite Kontrol
* Sürekli İyileştirme
* Verilere Dayalı Karar Verme
* Tedarikçi İşbirliği

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Katalog 2009
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Awax Ofis Koltukları Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017