Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Basım Mensupları Derneği (Basmen) - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Basım Mensupları Derneği (Basmen)

Basım Mensupları Derneği (Basmen) Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Basım Mensupları Derneği (Basmen) adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Basım Mensupları Derneği (Basmen) Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Basım Mensupları Derneği (Basmen)

Sektörel Dergisi

Değerli BASMEN Dergisi Okuyucuları,

1978 yılında evrensel ve mesleki değerlere sahip çıkmak amacıyla kurulan BASMEN’i diğer derneklerden ayıran en önemli özellikleri; sürdürülebilir bir yapı ile tüm paydaşların; çalışanından işverenine, tedarikçisinden müşterisine kadar basım sektörünün bir arada
iletişimde olmalarını sağlaması ve sektörümüzün ilk derneği olmasıdır. Bu bilinçle öncü olarak yola çıkan BASMEN’in, Mart ayından itibaren Yönetim Kurulu’nda görev almaya başladım. Dedem Mevlüt Topal’ın da üyesi olduğu bu derneğin bir parçası olmaktan ve büyüklerimizden aldığımız bayrağı, daha ileriye taşıma gayretinde olmaktan büyük mutluluk ile gurur duyuyorum. Bana bu fırsatı yaratan başkanımıza, BASMEN Üyeleri’ne ve sektörümüze çok teşekkür ederim.

İlk olarak, yeni yönetim kurulu üyeleriyle tanışmak için MASSİT’teki toplantı odasında buluştuk. Aramızda güzel bir sinerji oluştu. Ardından genel kurulumuzu gerçekleştirdik ve resmi olarak göreve başladık. Yönetim kurulumuzu sizlere tanıtmak üzere, dergimizde üyelerimizin özgeçmişlerini paylaştığımız sayfaları incelemenizi tavsiye ederim.

İkinci yönetim kurulu toplantımızı tarihi dokuyu hissetmek için Sultanahmet’te bulunan ofisimizde gerçekleştirdik. Kurulduğu günden bugüne BASMEN dergisinin kesintisiz yayınlanması ve bu değerli eserlerin korunarak geniş bir arşiv oluşturulması sayesinde dergiler incelendi, anılar yâd edildi ve geçmişten günümüze gerçekleşen gelişim gözler önüne serildi.

Bu doğrultuda geleceğe yönelik hedeflerimizi belirledik. Eksiklerimizi tespit ederek, ivedilikle alınması gereken aksiyonları planladık.

Yeni yönetim kurulu olarak kolektif ve aktif bir çalışma prensibi ile çalışmalarımızı gerçekleştirmeyi amaçladık. Birinci kararımız; dergimizde ‘’başkandan’’ yerine ’’yönetimden’’ başyazı yazılmasıdır. Bu vesile ile sizlerle gelişmelerimiz hakkında paylaşımda bulunmak bana nasip oldu. İkinci kararımız; web sitemizin aktif hale getirilmesidir. Bu konuda çalışmaları başlatmış olup, en kısa sürede http://www.basmen.org.tr/’u kullanıma açmayı planlamaktayız.

Üçüncü ve elzem konulardan biri; derneğimizi ve dergimizi yaşatmak. 600 üyenin birliği ile var olan bu değerin ortaya çıkardığı sektörel, sosyal ve ticari etkisinin olumlu katkılarını bugüne kadar yaşadık. Bundan sonra da aynı şekilde olacağını öngörüyoruz. Çabamız ve yaklaşımımızın yanına sizlerin de desteğini alarak, sektör adına bizimle paylaşacağınız projelerinizi birlikte hayata geçirmek, haberlerinizi, firma gelişim, yenilik, ürün ya da hizmet tanıtımlarınızı memnuniyetle dergimizde yayınlamak için, heyecanla değerli katkılarınızı bekleriz.

Dergimizin sizlere fayda sağlamasını umut eder, keyifle okumanızı dilerim. Ayırdığınız vakit için teşekkürler.

Saygı ve sevgilerimle,

Elif ÇİNAY

  • Arşiv Sayısı : 30
  • Son Sayı : Mart-Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Basım Mensupları Derneği (Basmen) Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017