Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bayındır Ambalaj Oluklu Mukavva - Ambalaj Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Bayındır Ambalaj Oluklu Mukavva

Bayındır Ambalaj


15 Kasım 1999 yılında Küplüpınar'da ki yerinde faaliyete geçen Bayındır Ambalaj, 2000 yılında Küçükbalıklı'da ki yerinde faaliyetlerine devam etmiıtir.

Son olarak 2001 Ocak ayından itibaren Beşevler de yeni yerindeki 800 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında üretim faaliyetlerine devam etmiş olup firmamız 2005 yılının EKİM ayı içinde Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Meşe Caddesi No:21 deki yeni fabrikasına taşınarak halen belirtilen adreste faaliyetlerine devam etmektedir.

Bayındır Ambalaj'ın faaliyet konusu oluklu mukavvadan üretilen kutu, separatör, ve ambalaj malzemeleri üretimi ve satışıdır. Yıllık olarak üretim kapasitesi 1200 ton oluklu mukavva işlemeye sahiptir.

BAYINDIR AMBALAJ OLUKLU MUKAVVA KUTU MATBAACILIK olarak farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler saılamak amacı ile uluslar arası standartlarda yüksek kalitede ürünleri minimum maliyet, müşteri beklentilerini maksimum müşteri memnuniyetine dönüştürerek;

Bayındır Ambalaj olarak yoıun AR&GE çalışmaları ile çevre dostu üretimler yapmayı, üretimin her aşamasında KALİTE YÖNETİM SİSTEMİni sürekli geliştirmeyi, eğitimli ve tecrübeli personelimizi ekip ruhu ve teknoloji ile birleştirerek kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize sunmayı amaç edindik.
 

Dergilerde Yayınlanan Bayındır Ambalaj Oluklu Mukavva Haberleri ve Reklamları

 
 
"12 yıldır ambalaj sanayi alanında Bursa'da faaliyet gösteren Bayındır Ambalaj, 2011'e plastik naylon ambalaj üretimine başlayarak girdi...
21 Ocak 2011 Cuma
   
"Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen otomotiv firmalarından biri olan Toyota A.Ş.'ye ambalaj alanında hizmet veren Bayındır Ambalaj, Avrupa'ya açılıyor.
1 Eylül 2010 Çarsamba
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017