Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bebeğim ve Biz - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Bebeğim ve Biz

Bebeğim ve Biz Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bebeğim ve Biz adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bebeğim ve Biz Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bebeğim ve Biz

Anne Çocuk Dergisi

Muhteşem deneyim!

Hamilelik ve çocuk sahibi olma süreci muhteşem bir deneyim. Kimi anne adayları için bazı zorlukları beraberinde getirse bile, hamilelik döneminde yoğunlaşmaya başlayan annelik duygusu çoğu zaman olumsuzlukları tolere etmeye yetiyor. Psikolojik açıdan da bazı duygu dalgalanmaları yaşamak çok doğal! Önemli olan bu duyguları bastırmamak, çünkü yüzeye çıkarıp çözümlemek bu süreci sağlıklı atlatabilmek için çok önemli! İşte bunun öneminden yola çıkarak hazırladığımız 12 Soruda Hamilelik Psikolojisi haberimizin, size iyi gelmesini umuyoruz.

Doğum sürecini sağlıklı ve pozitif geçirmek de en az hamilelik kadar önemli! Bu dönemde anne adayları en çok da ağrılarla baş edememekten korkuyor. İşte suda doğum ekolünün dünyada yaygınlaşması biraz da bu yüzden... Biz de ağrıyı daha az hissetmeyi sağlayan ve ülkemizde de anne adayları tarafından rağbet görmeye başlayan bu doğum şeklini mercek altına aldık. İkinci bebeğimin doğumunda ben de suda doğumu deneyimlemiştim ve gerçekten de kasılmalar sırasındaki olumlu etkilerini görmüştüm. Haberimizde suda doğumla ilgili pozitif deneyimlerine yer verdiğimiz annelerin hikayeleri de etkileyici gerçekten...

Anneleri en çok ilgilendiren konulardan biri de bebek masajı. Bu konuda hazırladığımız kitapçığın sizler için çok yararlı bir başucu kaynağı olacağını düşünüyorum. Özellikle de kolikli bebeklere özel masaj önerilerimiz çok işinize yarayacak.

Anne adayları ve annelerin en çok ilgisini çeken ve hatta bazılarının takıntı haline getirdiği konulardan biri de organik hayat! Bilimsel gerçekler göz önünde bulundurulduğunda, organik hayatın bebeklerimiz ve çocuklarımız için ne kadar da önemli olduğunu görüyoruz. Biz de beslenmeden kozmetiğe giyimden oyuncağa kadar organik hayatla ilgili dikkat edilmesi gerekenleri detaylı bir şekilde ele aldık.

Hepinize keyifli ve huzurlu bir yaz diliyorum.

Sevgiyle kalın, kendinize ve ailenize çok iyi bakın!

Zuhal Eyüboğlu

  • Arşiv Sayısı : 31
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bebeğim ve Biz Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017