Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Best Emeklilik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Best Emeklilik

Best Emeklilik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Best Emeklilik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Best Emeklilik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Best Emeklilik

Sektörel Dergisi

Merhaba

Bireysel emeklilik ve sigortacılık konularında tüketicileri bilgilendirme amacıyla yayın hayatına devam eden BEST Emeklilik Dergisi, Haziran ayında da önemli bilgilerle okuyucularla buluşuyor.

Otomatik Katılım Sistemi’nin uygulamaya konulduğu tarihten bu yana faizsiz fonlar büyük ilgi gördü. Yapılan araştırmalar, katılımcıların yüzde 61 oranında faizsiz fonları tercih ettiğini ortaya koydu. Bu durum emeklilik müşterilerine ne mesaj veriyor?

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Sistemden emekli olan katılımcıların sayısı 2017 Mayıs başı itibarıyla, 2016'nın aynı dönemine göre yüzde 54 artarak 52 bin 179 kişiye ulaştı. Bu durum sistemin güvenilirliğini nasıl etkiliyor?

Katkı payı ödemeleri nereden nasıl takip edilebilir? Otomatik Katılım Sistemi’nden caymayan çalışanlar ne gibi avantajlar elde edecek? BEST Emeklilik Haziran sayısı bu ve bunun gibi merak edilen pek çok soruyu okuyucular için açıklıyor.

Güncel sigortacılık ve emeklilik haberleri ile sektörün nabzını tutan Haziran sayısı, aynı zamanda ilginizi çekecek yaşam haberleri ile de renkli sayfalara imza atıyor. Kültür sanat etkinliklerinden, önemli sağlık haberlerine, canlı gezi önerilerinden teknolojik gelişmelere pek çok konuyu sizler için ele alıyor.

BEST Emeklilik Haziran sayısında röportaj konuklarımız Ata Portföy Yönetimi Genel Müdürü Mehmet Gerz, BNP Paribas Cardif Bankasürans Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sertsöz ve Pegasus İnsan Kaynakları Direktörü Dilara Oğur otomatik katılım ve sektörel gelişmeler hakkında önemli konuları okuyucular için yorumlayarak, renkli röportajlara imza attılar. Tüm bu sektörel ve yaşama dair dinamik içerikleri BEST Emeklilik Haziran sayımızda bulabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle

Saygılarımızla

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Haziran-Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Best Emeklilik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017