Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Best Emeklilik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Best Emeklilik

Best Emeklilik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Best Emeklilik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Best Emeklilik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Best Emeklilik

Sektörel Dergisi

Merhaba

Sigorta ve emeklilik sektörünün nabzını tutmaya tüm hızıyla devam eden BEST Emeklilik Dergisi, Nisan sayısında dopdolu içeriğiyle okuyucularla buluşmaya devam ediyor.

Otomatik Katılım Sistemi'nin ikinci basamağı olan Nisan ayı itibarıyla, 250-999 çalışanı bulunan şirketler, sosyal güvenlik kurumlarında çalışanlar ve kamu idareleri otomatik BES, katılımcılarına büyük oranda tasarruf sağlamaya devam ediyor.

800 bin katılımcı ile Mart ayını kapatan sistem, kişi başı 130 liralık ortalama tasarruf oranı sağladı. Bu gelişmeler yaşanırken, Nisan ayı sonrasında sistemde neler yaşanacak? Katılımcı sayısı nasıl bir ivme gösterecek? Kişi başı ortalama tasarruf oranı nasıl değişecek? Tüm gelişmeleri okuyucularımız için Nisan sayımızda yorumladık.

REsmi Gazete'de yayımlanan 'otomatik katılıma ilişkin esaslar' ile ilgili önemli yenilikler yapıldı. Portföy yönetim şirketleri, emeklilik yatırım fonu portföyünün yüzde 30'undan fazlasını yönetme hakkına sahip olamayacak. Bu düzenleme yatırımcıya ve sisteme neler kazandıracak? Portföy şirketleri bu konuyu nasıl yorumluyor? Bu ve diğer tüm sektörel gelişmeleri, kafalarda soru işareti bırakmayacak şekilde son kullanıcılar için analiz ediyoruz.

BEST Emeklilik Dergisine bu ay misafir olan Röportaj konuklarımız Garanti Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, Ziraat Portföy Yönetimi Genel Müdürü Hakan Eryılmaz, Avivasa Emeklilik Genel Müdürü Fırat Kurucu okuyucular için önemli konulara parmak basarak, sektörel gelişmeleri sizler için yorumladı. Nisan sayımızda baharın gelişiyle birlikte canlanan bir yaşam köşesi de okuyucuları karşılıyor. Canlı gezi haberleri, en çok beklenen etkinlikler, her ay okuyucularla buluşan dosya haberler, birbirinden dinamik yaşam haberleri ile okuyucularıyla buluşmayı bekliyor. BEST Emeklilik'in hareketli Nisan sayısını tüm okuyucularımızın keyifle okuyacağını umuyoruz.

Mutlu bir Nisan ayı geçirmeniz dileğiyle

Saygılarımızla

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Nisan-Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Best Emeklilik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017