Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bestyle Magazine - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Bestyle Magazine

Bestyle Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bestyle Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bestyle Magazine Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bestyle Magazine

Şehir Yaşam Dergisi

Yaz Masalı

Bütün yıl heyecanla beklediğimiz yaz mevsimini, nasıl geçtiğini anlamadan yarıladık bile… Kış boyunca karınca misali çok çalıştık, yorulduk, bugünlerin hayalini kurarak sabrettik. Şimdi tam olarak kızgın kumlardan serin sulara atma vakti! Sahillerde tüm doğallığımızla salınacağımız, güneşin yakıcı etkisiyle ısınacağımız, bütün bir yıl yetecek huzuru depolayacağımız bir ayın içindeyiz. Temmuz sayımız tam da bugünlerde yanınızda olacak, moda, stil ve enerjiyle dolu, güçlü bir rehber niteliğinde!

Bu güzel yaz günlerinde neler giyilir, nerelere gidilir, sizin için toparladık. Bu ay kapağımızda, keyifli bir çekim gerçekleştirdiğimiz şarkıları ile mest olduğumuz Deniz Seki var. BeMan Magazine kapağında ise; 2011 yılında Best Model of Turkey ve ardından Best Model of the World seçilen, aynı zamanda başarılı bir oyuncu olan Furkan Palalı’yı ağırlıyoruz. Yine dopdolu bir sayı var elinizde.

Yazın en sıcak, en enerji dolu, pırıl pırıl günlerinin size ışık olması dileğiyle!

Keyifli okumalar....

Beliz Baran

  • Arşiv Sayısı : 45
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bestyle Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017