Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bilgemed - SPA Sağlık Merkezi Kataloğu
Ana Sayfa > Bilgemed

Bilgemed Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bilgemed adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bilgemed Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Bilgemed

SPA Sağlık Merkezi Kataloğu

Bilgemed çalışanların sağlık gözetimleri için gerekli olan tetkik ve testlerin yapılması için 2003 yılında kuruldu. Kısa zamanda Altıparmak'taki merkez laboratuvarları, görüntüleme merkezi ve mobil laboratuvar araçları ile Bursa'da bu alanda söz sahibi bir marka haline geldi.

Faaliyet alanı iş sağlığı ve güvenliği olan Bilgemed, 2011 yılında ilgili mevzuatın yayılması ile birlikte 'ortak sağlık ve güvenlik birimi' yetkisini aldı ve kısa sürede iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı hizmeti sunumunda lider OSGB haline geldi. Şu anda kalabalık bir iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanlığı kadrosuyla çalışan Bilgemed OSGB, çok sayıda firmanın iş sağlığı ve güvenliği hizmeti ihtiyacını tek merkezden karşılıyor. 2010 yılında açılan Bilgemed ilk yardım eğitimi merkezi, çalışanların Sağlık Müdürlüğü onaylı sertifikasyon eğitimleri ile iş kazalarında hayat kurtaracak ilk müdahaleyi yapacak ehil insanları yaratıyor.

Son olarak 2011 yılı sonlarında 'iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitim kurumu' yetkisini alan Bilgemed, yeni iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları yaratıyor. Bilgemed sahadaki gücü ve yeteneğine uygun bir eğitim anlayışıyla, modern eğitim salonlarında profesyonel eğitimcileriyle fark yaratıyor. Bilgemed Eğitim Kurumu sadece belge dağıtmayı değil gerçek iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerini ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Tam donanımlı bir iş sağlığı ve güvenliği merkezi olan Bilgemed'in İzmir Yolu
zerindeki merkezinde ortak sağlık ve güvenlik birimi (OSGB), iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitim merkezi, ilk yardım eğitim merkezi ve tıbbi laboratuvarı, Altıparmak'taki merkezde ise tıbbi laboratuvar ve görüntüleme merkezi bulunuyor. Bilgemed ayrıca üç adet tam donanımlı gezici laboratuvar aracıyla hizmet veriyor.

Dört ortaklı bir limited şirketi olan Bilgemed'in ortakları Dr. Bülent Çalık, Dr. Suzan Pamuk Tekin, Dr. Abdi Gazioğlu ve Biyolog Bilal Sevinç, Bilgemed İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi'nin ulusal ölçekte söz sahibi, tam donanımlı ve akredite bir merkez olması hedefiyle çalışıyor.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Bilgemed 2014
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Bilgemed Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017