Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
BST Water - Su Arıtma Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > BST Water

BSTWATER


BSTWATER su arıtımı sektöründe 12 yılı aşan tecrübeye sahip proje, üretim ve teknik hizmet kadrosu ile su arıtımı konusunda her türlü hizmeti sunmaktadır.

Bursa’daki işletmemiz bünyesinde BSTWATER su arıtma cihazları herhangi bir yurtdışı firmasına lisans hakkı ödemeksizin üretilir. Endüstriyel ihtiyaçlar için kendi üretimimiz olan su arıtma sistemlerinde en güncel teknolojiye dayalı tasarımlar, en üst kalitede malzeme ve imalat işçiliği kullanılmaktadır.

BSTWATER evsel ve hafif endüstriyel filtrasyon ve yumuşatma sistemleri konusunda her zaman gündemi izlemekte, çalışmalarımız ile ilgili fuar, seminer ve eğitimleri yakından izlemektedir.

BSTWATER su arıtımıyla ilgili sorunlarınızda en güvenilir çözüm ortağınız olma iddiasındadır. Üretimde kalite ve dayanıklılık, tasarım ve mühendislikte verimlilik ve ekonomi ilkesiyle, ekibimiz, su ile ilgili her türlü konuda; sistem tasarımı ve projelendirilmesi, teknik şartnamelerin hazırlanması, maliyet analizleri, pilot tesisler ve fizibilite çalışmalarını ayrıntılı ve titiz bir çalışma ile yürütmektedir. Her proje, prosese özel olarak tasarlanır ve imal edilir. Sistemler ekipman bazında temin edilerek teknik ekibimiz tarafından süpervizör hizmetleri verilebileceği gibi anahtar teslimi olarak da temin edilebilir.

Satış esnasında bilgili ekip elemanımız sorunu yerinde tespit edip en uygun çözümü sunar. Satış sonrası hizmetler, yetkili teknik personel tarafından eksiksiz ve disiplinli bir şekilde yerine getirilerek sistemlerin uzun yıllar boyunca ilk günkü performansının devamı sağlanmış olur.

BSTWATER satış sonrası hizmetlerde yerinde servis ve yedek parça değişimi ve her türlü sarf malzemesinin temini gibi klasik servis hizmetlerinin dışında işletme desteği ve işletmedeki ilgili personelin eğitimi gibi hizmetler de sağlamaktadır. Ayrıca periyodik bakım sözleşmeleri çerçevesinde kurulu sistemlerin ekonomik ve güvenilir çalışması güvence altına alınmış olur.
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017