Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bulvar Veteriner Kliniği - Veterinerlik Hayvan Sağlığı Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Bulvar Veteriner Kliniği

Bulvar Veteriner Kliniği


Veteriner ve beşeri cihazlar ile tüm medikal donanımına sahip Bulvar Veteriner Kliniği, Bursa da küçük dostlarımızın hastalıklarında teşhiş ve tedavi hizmetlerini yürütmektedir. Geçen zaman içinde binlerce hasta potansiyeline sahip olan, her birine aynı özen ve dikkati gösteren Veteriner Kliniğimiz, uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesine sahip veteriner hekimleriyle her zaman yanınızda olmayı amaç edinmiştir.

Bulvar Veteriner Kliniği sahipli veya sahipsiz bütün hayvanları dostumuz olarak kabul eder ve imkanlarının bir bölümünü sahipsiz hayvanları korumaya ayırır.

"Onların Hayatında Yalnız Siz Varsınız...
Bulvar Veteriner Kliniği dostlarınız için Evcil Hayvanlar, Pet Malzeme ve Aksesuarları, Mama Çeşitleri, Akvaryum Malzemeleri, Evcil Hayvan Kuaför Hizmetleri, Pet Pansiyon Hizmetleri, Muayene, Teşhis ve Tedavi, Aşılama ve Enjeksiyon, Cerrahi Operasyonlar, Ağız ve Diş Cerrahisi, Ortapedik Operasyonlar, Röntgen, Ultrason, Renkli Doppler, Laboratuar Hizmetleri bulabileceğiniz aynı zamanda profesyonel hizmet alabileceğiniz, onlara en az sizin kadar değer veren özel bir kliniktir. Pazar günü dahil 7/24 hizmet veren kliniğimiz siz değerli Bursa'lıların hizmetindedir.

 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017