Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Burda – Türkiye - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Burda – Türkiye

Burda – Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Burda – Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Burda – Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Burda – Türkiye

Kadın Moda Dergisi

Sıcaklarla gelenler...

Retro elbise, bluz ve etekler, ince dantel ve pamuklu kumaşlar… Yaz sıcakları için ideal, kombin imkanı yüksek çok sayıda modelle yine karşınızdayız. Romantizm tutkunları için çiçek ve yaprak desenlerinin bolca kullanıldığı elbise ve bluz modellerinde bu sezonun trendi kol volanlarının en güzel örneklerini de bulabileceksiniz. Sayfaları çevirmeye başlamadan önce patronlarımızın sadece başlangıç için bir yol gösterici olduğunu unutmayın. Hayal gücünüzle kendinizden katarak ortaya çıkan yorumlarınız emeğinize değer katacaktır. Eserlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyduğumuzu tekrar hatırlatmak istiyorum.

Daha önceki sayılarımızda yer verdiğimiz en çok beğenilen modellerimize, internet üzerinden dijital patron alışverişi sağlayan sitemiz shop.burda.com.tr’den rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yepyeni modeller de eklenmeye devam ediyor, sık sık kontrol etmenizde fayda var.

Güzel günlerde buluşalım.

Özgür Alev Tezcanlı

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Burda – Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017