Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bursa Yem - Gıda Tarım Kataloğu
Ana Sayfa > Bursa Yem

Bursa Yem Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bursa Yem adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bursa Yem Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Bursa Yem

Gıda Tarım Kataloğu

Kılıç ailesinin yaklaşık bir asırdır süren ticari geleneği bugün VANER GIDA olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Özelleştirme kapsamında onyedi yıl önce Vaner Gıda'nın bünyesine katılan Bursa Yem üretme tesisleri otuzyedi yıldır ülkemiz büyükve küçükbaş hayvancılığına, beyaz et ve Pet sektörüne hizmet vermektedir.

25.000 m2 si açık, 9.500 m2 si kapalı alanda yapılan yem üretimi, bilgisayar kontrolü ile el değmeden ve kalite güvence sistemiyle sağlıklı koşullarda gerçekleştirmektedir.

Hayvancılığımızın değişen ve gelişen ihtiyaçlarının karşılanmasında her zaman öncü olan Vaner Gıda, bu yönüyle yem sektörünün lokomotif kurumları arasındadır.

Yenilenen kurumsal kimliğiyle Vaner Gıda; üretim teknolojisine, bilgiye, insan kaynaklarına yaptığı yatırımlar ile en yüksek kaliteyi Bursa Yem ve Reform Yem marklarıyla yetiştiricilerimizin faydasına sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Türkiye'nin en büyük köpek maması üreticisi olan Vaner Gıda, bu alanda da Class Food ve Gentle Dog markalarıyla ulusal ve uluslararası zincir mağazalarda tüketicisiyle buluşmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Bursa Yem Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017