Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cadde Dergisi - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Cadde Dergisi

Cadde Dergisi Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cadde Dergisi adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cadde Dergisi Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Cadde Dergisi

Şehir Yaşam Dergisi

CADDE DERGİSİ YENİ SAYISIYLA YAYINDA

Hayatı kaliteli ve farkındalıkla yaşamak isteyenlerin içinde kendinden çokça şey bulabileceği Cadde Dergisi, Nisan-Mayıs sayısıyla okurlarıyla buluşuyor.

Cadde Dergisi; Bağdat Caddesi ve Anadolu yakasının 16 yıldır en çok takip edilen dergilerinden biri. Şehir insanını kaliteyle tanıştırmayı amaçlayan ve okurlarının bireysel farkındalığa ulaşmasını sağlamayı hedef edinen Cadde, yeni sayısını gururla paylaşıyor.

Bu sayıda neler var?

- Özel Röportajlardan Çarpıcı Başlıklar!
Meleklerle iletişim kuran Beki İkala Erikli: “Evren bizimle konuşuyor, soruyu sorduğumuzda melekler mutlaka cevabı veriyorlar.”
Bilinçaltına Yolculuk Uzmanı Selda Soytürk: “Ne kadar çok olumlama yaparsanız yapın, bilinçaltında farklı bir kayıt varsa işe yaramaz”
Işık Çağı Çocukları kitabının yazarı Şebnem Özkan: “Bir çok şeyin artık kökten değişmesi lazım. Çünkü bir paradigma değişikliği yaşıyoruz. Dünyamıza gelen bilge çocuklar bu değişikliği yaratmak için burdalar.”

- Cadde Dergisi, işlediği Sıradışı Konularla Bakış Açılarını Değiştiriyor!
Gençlerin meslek seçiminde yetenekli ve mutlu oldukları alanlara yönelmesinin öneminden yola çıkarak İzotomi Projesi’ni hayata geçiren Umut Kısa, duygu okuma çalışmalarıyla mutlu olabileceğimiz alanları ve yapabileceğimiz meslekleri analiz ediyor.
“Casus Yetiştirme Tekniği”yle 5 Günde İngilizce öğreten Alta Eğitim Danışmanlık’ın kurucusu Fırat Cem Utku ile gerçekleştirilen diğer röportajlar da dikkat çekiyor.

- Okuyanlara İlham verecek diğer konulardan bazıları...
Astrolog Şenay Devi Yangel 2016’nın retro zamanlarını, Gökhan Demirci beyazperdeyi evinize taşımanın kolay yollarını, Arzu Özev ruhu besleyerek kalıcı kilo vermenin 10 sırrını, Dünyaca ünlü Asmed Saç Ekim Kliniği’nin kurucusu Dr. Koray Erdoğan kendi geliştirdiği metodu ve saç dökülmeleriyle ilgili tüm ayrıntıları anlatıyor.

Her Sayıda Bir Başka Rota!
Her mevsim ayrı bir güzellikte yaşanan Kapadokya’da yapılacak 10 şey, TripAdvisor’da mükemmellik sertifikası alan, Uçhisar’ın en iyi otellerinden Kale Konak Cave Hotel, Eylül ayında gerçekleşecek olan Salcano Kapadokya Bisiklet Festivali ve Ekim ayında Ürgüp’te start alacak Kapadokya Ultra Trail hakkında tüm bilgileri Cadde’de bulabilirsiniz.

Cadde Dergisi; Sağlık ve Güzellik alanlardaki yazı ve röportajlarıyla da okurlarının doğru adreslere ve doğru çözümlere ulaşmasını hedefliyor. Alışveriş, Dekorasyon ve Anadolu yakasının yeni mekanlarına dair haberlere de ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız ve haberleriniz için bize info@caddedergisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Nisan-Mayıs 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Cadde Dergisi Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017