Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cat&Dog - Doğa Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Cat&Dog

Cat&Dog Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cat&Dog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cat&Dog Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cat&Dog

Doğa Yaşam Dergisi

1 KAP SU LÜTFEN

Türkiye son 60 yılın en sıcak yazı ile mücadele ederken resmi kurumlar yaşlı hamile ve tansiyon hastalarında çalışanların resmi izinli olacağını duyurdu. İnsanoğlu sıcaklardan korunma konusunda gerekli deneyimleri zaten kazanmış durumda ya minik dostlarımız susuzluğa ne kadar dayanabilir? Uzmanların sıcak yaz günlerinde köpeklerin en fazla 6 gün kedilerin ise 1 hafta susuz kalabileceğini sonrasında iç organlarında iflasların başlayacağını söylüyorlar. Vicdanlı olan her insan bu sıcak havalarda kapısının , dükkanının önüne parklardaki ağaçların diplerine 1 kap su bırakmalıdır. Onların dilinden anlayamayız, susadım da diyemezler. Biz insanoğlu olarak birlikte yaşadığımız dostlarımızın hayatlarını sürdürebilmeleri için bu küçük fedakarlıktan kaçmamalıyız. Bu sayımızda çocuğunuzun bir köpekle büyümesi için 9 nedeni anlattık. Amerikalı ve Alman uzmanların yaptığı çalışmalar belki de sizi bir evlat edinme yoluna doğru götürecektir. Hep savunduk ve savunacağız satın almayın sahiplenin.

Fizik tedavi konusu minik dostlarımızın sağlıklarıyla ilgili çok önemli bir konu. Bu ay ki konuğumuz Veteriner Hekim Çağlar Kondu Özcan dostlarımız için fizik tedavinin önemini anlattı. Farmina etkinliğe doymuyor diyebiliriz. İzmir ve İstanbul’da yaptığı etkinliklerle minik dostlarımız için bilgilendirme çalışmalarına devam ediyorlar. Çamurla oynamak köpeklerin en hoşlandığı aktivitelerden birisidir. Bu aktivite biz sahipler için hoş karşılanmasa da onların psikolojilerini rahatlatan terapi gibi düşünebiliriz. Uzmanlar çamur oyunlarının faydalarını sizler için anlattı.

Yazımın başında belirtmiştim ama yine de hatırlatmak isterim LÜTFEN KAPINIZIN ÖNÜNE BİR KAP SU KOYUN!

Sevgi ve sağlıkla kalın!

Veteriner Hekim Gizem Kutun

  • Arşiv Sayısı : 49
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cat&Dog Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017