Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Chip - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Chip

Chip Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Chip adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Chip Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Chip

Teknoloji Bilişim Dergisi

Sevgili CHIP okurları,

Gelişen teknoloji ile her geçen gün yeni biri mecranın ortaya çıkması var olan geleneksel yayın platformlarının da kendini değiştirmesini zorunlu kılıyor. Çok iyi biliyorum ki bir çoğunuz için hiçbir yeni mecra kağıttan okumanın yerini tutmayacak . Ancak basılı medyanın haberler ve güncel içerikler için yeteri kadar hızlı olamayacağının da hepimiz farkındayız. Aylık da olsa haftalık da olsa hatta günlük de olsa bu değişmeyecek. Dolayısıyla hangi içeriği hangi kanaldan verdiğiniz artık çok büyük önem taşıyor.

Bildiğiniz üzere teknoloji dünyasındaki anlık değişimleri sizlere, aynı CHIP Dergisinin olduğu gibi kendi mecrasının en iyisi olan CHIP Online (www.chip.com.tr) üzerinden anlık olarak iletiyoruz. Sürekli değişen gündemi yakalayabilmeniz için yenilikleri Facebook (www.facebook.com/chiponlineturkiye) ve Twitter (www.twitter.com/chiponline) gibi popüler sosyal medya platformlarından da anlık bildirim olarak sizlere ulaştırıyoruz. Eğer takip etmiyorsanız hiçbir şey kaçırmamak için şimdi takip etmenin tam sırası. Kutu açılışlarından video incelemelere, canlı yayınlardan farklı video formatlarına tüm vlog’larımız için ise mutlaka Youtube (www.youtube.com/user/ChipOnlineTR) kanalımıza da abone olun. Yeni içeriklerimizi kaçırmamak için bu platformlar bildirimleri almak için onay vermeyi de unutmayın.

Gelelim elinizde tuttuğunuz sayıyla birlikte tam 250 aydır kesintisiz yayınladığımız CHIP dergisine. Değişen dünyada bir basılı yayından beklentiler de değişiyor elbette. Dolayısıyla biz de beklentilere uygun olarak içeriğini özelleştirdiğimiz yepyeni bir CHIP dergisi ile karşınızdayız. Hızlı tüketilecek konular yerine, internette benzerini bulamayacağınız, ağır ağır sindirilecek zamansız teknoloji makalelerine yer verdiğimiz, bilgisayar ve mobil cihaz kullanan herkesin tüm sorularına cevap verecek bir başucu kitabı gibi 3 ay boyunca elinizden düşüremeyeceğiniz bir dergi hazırlamaya çalıştık. Dergimizi ayrıca hemen her dijital yayıncılık platformu üzerinden de erişip okuyabilirsiniz.

Bilgisayar kültürü mottosu ile başladığımız bilişim yayıncılığıb serüvenine bundan sonra 3 ayda bir teknoloji kültürü mottosu ile devam edeceğiz. Bir sonraki sanayi devrimi olacak Endüstri 4.0’ı yakalayabilecek bilinç düzeyine sahip bir toplum oluşturmak için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Şimdi sizi dolu dolu içeriğimiz ile baş başa bırakıyorum. Teknoloji genel kültürünüzü her zaman güncel tutacak CHIP dergisini beğeneceğinizi umuyoruz.

Görüşmek üzere.

MAHMUT KARSLIOĞLU

  • Arşiv Sayısı : 60
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Chip Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017