Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan

Cosmopolitan Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan

Kadın Moda Dergisi

En Güzel Kim?

Güzeller güzeli olsak da yetinmeyiz biz kadınlar. İlla ki başkası bizden daha güzeldir. Onun gibi olsak hayat; aman da ne kolaydır, aman da nasıl hiçbir erkek bizi reddedemez, hatta kariyerimizde artık LinkedIn’e bile ihtiyacımız yoktur. (s.152)

Saçı düz olan kıvırcık delisidir, gözü mavi olan kahverengi lens takar. Teni beyaz olan tanoreksiya yani bronzlaşma hastasıdır, esmerler de beyazlaşma hevesindedir. Hepsi tamam! Hepsi bildik, genel, geçer kadınsal takıntılar. Ne yapsak yeridir misali bu uğurda saçarız paraları. Gelin görün ki şoke edici yepyeni bir boyuta geçtik! Doktoruna gidip “Beni ameliyat et ama doğal olmasın! Belli olsun, cümle alem görsün, bilsin, anlasın” diyor kadınlar artık! Şaka yapmıyorum. Böyle bir akım var, adı da Plastik Pozitif (s.112) Bizzat şahidim doktoruna; “Onca para verdim, bari belli olsun” veya “Doğal kalmak istesem yaptırmam, abartalım lütfen” diyenine. Dudakları doğallığın dışına çıkmış bir arkadaşıma “Bu geçecek değil mi” diye sorduğumda cevabı “Hayır, yarın bir doz daha büyüteceğiz” idi.

Olanı biteni ağzım, gözlerim açık izlesem de durum bu, sevgili okurlar. “Büyük lokma ye büyük söz söyleme” der atalarımız ama Cosmo ekibi olarak biz halen doğal görünümden yanayız.

Malum aşk zamanı! “14 Şubat mı? Çok da fifi” diyen de var, o güne feci anlamlar yükleyen de. Sayfa 126’ya gidip Uranyen Astrolojiye göre aşk ve evlilik için ideal aylarınızı öğrenebilirsiniz. Sayfa 206’da ‘proje aşklar’ milenyumuna geçtiğimize işaret eden bir röportaj bulacaksınız. Yani aşk var mı yok mu? Benim de kafam karıştı yoksa biraz ambivalent miyim? (s.118)

Mart’ta kavuşalım,

Aşkın en masum haliyle kalın.

Özlem Kotan

  • Arşiv Sayısı : 26
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cosmopolitan Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017