Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Decorium - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Decorium

Decorium Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Decorium adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Decorium Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Decorium

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

24/04/2009 tarihinde İzmir'de reklam ve tanıtım adına yaratıcı ve farklı fikirlerle yola çıkan RISUS MEDIA kendi bünyesinde hazırlamış olduğu CITY OF FASHION moda dergisi ve İzmir merkezli tek dekorasyon dergisi DECORIUM dekorasyon ile reklam verenlerine en iyi hizmeti sunuyor.

CITY OF FASHION moda dergisi hazırlanış, teknik özellikleri ,dağıtım ağı ve İzmir'de moda dergisi adına bir ilk olan iki dilde (Türkçe & İngilizce) hazırlanışı ile farklılığını korumakta ve öncü olmakta...

Tüm Türkiye geneli ve Yurt dışı gönderimlerimiz ile hem CITY OF FASHION hem de DECORIUM dekorasyon dergimiz ayrıca internet ortamında Dijimecmua.com'dan takip edilebilmekte.

Risus Media olarak amacımız öncelikle güvenilir bir iş ortağı olmak. Marka olmuş veya marka olma yolunda ilerleyen tüm kuruluşlara reklam yaparken yol gösterici olarak fayda yaratmak ilkelerimiz arasında.

Reklam verenin bütçesi ne olursa olsun her kuruluşa aynı profesyonel hizmeti vermek ve firmayı doğru yönlendirmek bir görev değil samimiyettir.

Artık siz Risus Media'yı, hizmetlerini, dergilerini tanıyorsunuz.
Şimdi sıra sizi, bize ve diğerlerine tanıtmakta...

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Temmuz-Ağustos 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Decorium Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017