Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Elele - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Elele

Elele Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Elele adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Elele Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Elele

Kadın Moda Dergisi

Yeniden başlıyoruz!

Yeni hayaller kurmak için bir nedene ihtiyacımız vardı. Son düşen takvim yaprağı oldu içimizdeki o yılmış karakteri durduran. Tekrar harekete geçmek gerek. Yeni bir yıl başladı, yeni hayallerimiz var. Düşler, düşmemek üzerine… Ayağa kalkmak gerekiyor… Hadi tekrar başlıyoruz. Derin bir nefes alarak.

Kapağımızda Yasemin Allen var bu ay. Hiçbir şeye ihtiyacı olmadan güzel olanlardan o. Yanına giderken mesafeli olacağına emindim neredeyse. Gittiğimdeyse neşesi ve ışığı ile fazlasıyla etkilemeyi başardı beni. Neredeyse makyajsız, olabildiğince doğal, özgür bir kadın fotoğrafladık. Deklanşöre Semih Kanmaz bastı. Bence yılın açılışına yakışan kareler çıktı.

En içten kurduğumuz cümle ise ‘yaşam varsa umut da var!’ oldu bu ay… İhtiyacımız olan buydu, başımızı ellerimizin arasına alıp kara kara düşünmektense cümleler kurmayı seçtik.

Altan Gördüm, Leman Sam, Nedim Özgentürk, Harun Tekin, Ayşe Kulin, Gül Ağış’ın cümleleri ile hala yaşamak için nedenimiz olduğuna inandık. Belki de sırf bir şeyleri değiştirmek için bile yaşamak gerek…

Ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Elele-Avon Kadın Ödülleri de bu ay sahiplerini bulacak. İnatla, güçle ve yüksek sesle söylemek için; kadın isterse dünya değişir; hayatı kadınlar güzelleştirir!

Önce sağlık, sonra barış ve özgürlük… 2017’den dilediğim bu…

Sevgiyle

Gözde Kaynak

  • Arşiv Sayısı : 61
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Elele Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017