Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Elle - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Elle

Elle Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Elle adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Elle Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Elle

Kadın Moda Dergisi

Volanlar kimin için çalıyor?

Fazlasıyla feminen bir yaz sezonuna, hava izin verir, güneş de utangaç yüzünü gösterirse, giriş yapacağız. Zira biz bahara, yaza fazlasıyla hazırız ama işte gel gör ki evdeki hesap pazara uymuyor. Havalar bir türlü ısınmıyor.

Bol volanlı, bol renkli, maskülen gömleklerin bile feminize edildiği, formların şekilden şekle girdiği romantik ve yumuşak bir yaz sezonu kapımızda. Sokak modası özgürleşip deneyselleştikçe, tasarımcılar da çaresizce sokağın çağrısına uyum gösteriyor. Klasik parçalar bile başkaldırıyor, renkler şaha kalkıyor. Biz rahatız, tek yapmamız gereken, dalga dalga gelen bu neşeli sezonun etkisini derin bir nefesle içimize çekmek.

Bir yandan da güzellik sektöründe birbiri ardına yepyeni uygulamalar çıkıyor. Takip etmekte zorlanıyoruz. Kaş konturundan sonra şimdi sıra kirpiklerde. Gözlerin anlamını ortaya çıkaran kirpiklerinizde azalma varsa ya takma kirpik takacaksınız ya da kirpiklerinize botoks yaptıracaksınız. Bildiğiniz botokstan bahsetmiyorum elbet. Yaklaşık bir saat süren, acısız bir işlem söz konusu. Merak edenler, kısa bir ara verip tekrar aramıza dönen güzellik editörümüz Esra Özübek’in hazırladığı dosyadan geniş bilgi alabilirler. Esra’ya buradan tekrar hoş geldin diyorum.

Ercan Arıklı, her hafta “Aktüel” dergisi konu toplantılarında “Haftanın güzeli kim?” diye sorardı. Biz de her ay mutlaka ELLE’e bir yakışıklı erkek koymayı ihmal etmiyoruz. Bu ayın yakışıklısı da Serkan Altunorak. Serkan, sadece fiziğiyle değil, kişiliği ve duruşuyla da kanımca tüm kadınların mumla arayıp da bulamadığı soyu tükenmek üzere olan erkeklerden. Benim çok eski arkadaşım, dolayısıyla rahatlıkla yazabilirim sanırım. Arkadaş canlısı, eşitlikçi, çalışkan ve son derece de alçak gönüllü bir insan. Çok başarılı, ne yaptığını bilen, yetenekli bir oyuncu. Açık yüreklilikle verdiği röportajıyla bu ay dergimizde.

Gelelim kapak kızımıza. Yıllardır Derin’in peşindeyim, nihayet çekim yapmaya ikna edebildik. Ve kapağımıza konuk ettik. Dünyaya getirdiği şirin mi şirin ikiz kızlarından sonra Derin, yeni bir doğum daha yaptı desem yanlış olmaz. Kişisel zevkleri etrafında kurguladığı internet sitesi derinmermerci.com (Instagram/dm_stil) için kolları sıvayan ve hayata geçiren Mermerci, kızları ve işi arasında mekik dokuyor şu sıralar. Hayata bakışı, duruşu, yeni işi ve ailesi üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik diye düşünüyorum kendisiyle.

Bu ay bizim için ayrıca önemliydi. İlkini gerçekleştirdiğimiz iki günlük alışveriş festivali ELLE Edit başarıyla son buldu. 70’ten fazla Türk ve yabancı markanın katılımıyla hayata geçen ELLE Edit, bundan böyle her sene sizlerle buluşacak. Amacımız sadece insanların alışveriş yapması değil elbet, sektöre ve özellikle Türk markalara kendilerini ifade edebilecekleri ve tüketicilerle bir araya gelebilecekleri bir platform oluşturabilmek. Bunu bir moda dergisi yöneticisi olarak görevimiz olarak görüyorum. Yolu açık olsun, daha büyük başarılara yelken açsın diyerek sayfamı noktalıyorum.

Gelecek ay görüşmek üzere,

IŞIN GÖRMÜŞ

  • Arşiv Sayısı : 63
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Elle Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017