Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evim - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Evim

Evim Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evim adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evim Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Evim

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Samimi, pastel bir Mart sayısı

Samimi olması ve dergiyi hazırlayanların da bu samimiyeti hissettirmesi. Yapılabilir, gerçekçi, pratik ve zevkli fikirler vermesi. Sorularımıza en kısa zamanda geri dönmesi. Özgün, yaratıcı, güncel, sıcak, renkli, eğlenceli... Bizden bir parça gibi, evimizden eksik olmaması gereken bir kitap gibi... Keyifli ve yaratıcı deneyimler sunuyor. Evim gibi birşey. Alışkanlık... İlham kaynağım. Boş zamanlarımın en keyifli dostu. Başucu kitabım gibi. Stres atıcım. Motivasyon... Fikrime fikir katan. Zihin açıcı. Huzur verici. Evcil yanımın tamamlayıcısı. Her ay, bu ay almayacağım deyip bazı tekrarlara sinirlenip sonra yine dayanamayıp alarak mutlu olma duygusu. İkimiz de yenilikçiyiz! Bakmaktan sıkılmadığım tablo gibi. Kendime vakit ayırma sebebim. Çocuğum gibi, bazen kızsam da o benim vazgeçilmezim. Mutluluk verici. Her ay kendime yaptığım sürpriz...

Geçtiğimiz ay yaptığımız anketimizde, siz sevgili okurlarımızın Evim’i tarif ederken en çok kullandığı kelime ve cümleler bunlar. Sizden gelen yorum, öneri ve eleştirileri, en beğendiğiniz ve artmasını istediğiniz bölümleri dikkate alarak bazı konulara ağırlık verirken, kimilerini tekrar gözden geçirdik ve yeni bölümler ekledik. Bu değişikliklerin bir kısmını, evinizde küçük, huzurlu kozanızı nasıl yaratabileceğinizin ipuçlarını verdiğimiz, baharın habercisi Mart sayımızda görebilirsiniz. Vakit ayırıp ankete katılan herkese tekrar teşekkür ediyorum.

Ankette pek çok kişinin sevdiği ve artmasını istediği bölüm/konulardan biri “kendimizin yapabileceği iyi fikirler” idi. Biz de bu sebeple geçtiğimiz ay, bugüne kadar Evim’de yer verdiğimiz 150 farklı kendin yap projesini bir araya getirip bir “İyi Fikirler” kitabı hazırladık. Bu özel sayıyı Turkcell Dergilik uygulamasından ücretsiz olarak, akıllı telefon ya da tabletinize indirebilirsiniz.

Sevda B. Sungurtekin

  • Arşiv Sayısı : 63
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Evim Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017