Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evinoks - Endüstriyel Mutfak Kataloğu
Ana Sayfa > Evinoks

Evinoks Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evinoks adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evinoks Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Evinoks

Endüstriyel Mutfak Kataloğu

1982 yılında kurulan ve otel ekipmanlarının projelendirilmesi ve üretimi konusunda faaliyet gösteren Evinoks; sektöründe Türkiye´nin lider ismi olan Dünya da ise marka olma yolunda hızla ilerleyen bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana yüksek teknolojiyi takip eden ve uygulayan Evinoks birçok yeniliğin başlatıcısı ve geliştirilmesinde sektörünün lokomotifi olmuş, 1982 yılından beri her geçen gün gelişmiş ve büyümüştür.
Teknolojik gelişme ve globallemenin, dünyayı tek bir Pazar haline dönüştürdüğünün bilincinde olan Evinoks sadece Türkiye değil, uluslar arası pazarda marka olmak üzerine kurulmuştur.

Evinoks her geçen gün artan ürün çeşidi ve marka yelpazesini belirlerken otellerin ihtiyaçlarını ve onlardan gelen talepleri göz önünde bulundurup, yapılan arge çalışmaları sonucunda bu talepleri karşılayacak ürünleri belirlemekte ve geliştirmektedir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Evinoks´ un imalatları arasında; Otel-Restoran Servis Arabaları, Otel Oda Mobilyaları, Sandalye ve Masalar, Açık Büfe Üniteleri – Salad Barlar; Hijyen ekipmanları ve süper marketler için endüstriyel yük arabaları bulunmaktadır.

Evinoks kendi kalite çemberi içinde ürettiği ürünlerinde estetik, verim, nitelik, opsiyonellik, kalite ve koşulsuz memnuniyet özelliklerini barındırarak kalitesini uluslar arası standartlara taşıyabilmek için çalışmalar yapmış bu çalışmalar sonucunda ISO 9001:2000 belgesini almaya hak kazanmıştır.

Sektöründe Cad-Cam sistemi ve CNC Makineleri ile üretim yapan Evinoks üretim kalitesi ve hızını; teknolojiye yaptığı büyük yatırımlarla her geçen gün arttırmaktadır. Dünya çapında yenilikleri ile adından sıkça söz ettiren Evinoks yaptığı yatırımlarla müşteri ağını her geçen gün arttırmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana Evinoks, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile her dönemin ekonomik ve sektörel eğilimlerini takip etmiş ve bu değişiklikler ışığında hizmetlerini yapılandırmıştır. Dolayısıyla Türkiye´nin ve sektörünün geçirdiği tüm değişikliklere ayak uydurmuş ve daima dünya trendlerini yakalayan bir marka olmuştur. Üretim kapasitesi, teknolojisi ve ihracattaki atakları ile adından sıkça söz ettiren Evinoks dünya da tanınmanın ve son yıllarda ülkemizde yaşanan krizlerden hiç etkilenmeden hatta büyüyerek çıkmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Evinoks servis ekipmanları sektöründe Türkiye´nin ilk firmasıdır. Türkiye´de bu sektörün doğmasına yol açmış olan ve sektöre yön veren lokomotif bir firmadır. Dünyada servis ekipmanları üreticileri içinde en geniş ve modüler üretim yapan ilk beş firmadan biridir. Hatta mobilya ve sandalye üretimleri de dahil olmak üzere Dünyanın en çok çeşidini tek çatı altında üreten birinci firmasıdır.

Evinoks Türkiye´nin ve dünyanın önde gelen otellerinin, tatil köylerinin, restoranlarının ve cafe barların ilk tercihi olarak hizmet vermektedir. Ürünlerini, Amerika, Almanya, İngiltere, İtalya, İsviçre, Belçika, İspanya, Slovenya, Fas, Tunus, Cezayir, Rusya, Romanya, Macaristan, Bulgaristan, Yunanistan, Mısır, Avusturya, Çek Cumhuriyetleri, Rusya, Ukrayna, Asya Türk Cumhuriyetleri Lübnan, Irak, Arap Emirlikleri, İsrail gibi birçok ülkeye ihraç etmektedir. En önemlisi ise Evinoks ihracatlarını 30 ülkeye kendi ismi ile yapmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Servis Arabası Katalog
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Evinoks Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017