Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evos Angels - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Evos Angels

Evos Angels Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evos Angels adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evos Angels Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Evos Angels

Kadın Moda Dergisi

Sevgili Takipçilerimiz...

Bu yıl adeta yıla imza atan bir etkinliğimiz sizlerin sayesinde oldu. Türkiye'nin en prestijli ödül gecelerinden birisi olan 5.Dijital Dünyanın Enleri gecesinde, resmen izdiham yaşandı. 250 seçkin kişiyi davet ettiğimiz fakat 750 kişi katılımıyla gecemiz tam bir parti havasında geçti. Ödül törenimizde yer alan sanatçılarımızın hepsi, ödül almanın yanında, gecenin ilk saatlerine kadar eğlenmeyede devam etti. Eee gecede ödül törenin yanı sıra parti de olunca, tamamen eğlence üzerine kurulu bir geceye şahit olduk.

55 kategori de dağıttığımız yaklaşık bir milyon kişinin ödül aldığı ödül törenimizde, bu sene hiçbir yere gitmeyen çok değerli sanatçılarımızda, internet üzerinden yapılan gerçek oylamalar neticesinde teker teker geceye katıldılar. Gerçekten bizler için gurur verici bir tabloydu diyebiliriz.

Bununla birlikte, 6.Evos Angels Fashion Show defilemizle de yılın en çok ses getiren defileleri arasındaydı. Biliyorsunuz, biz demek eğlence ve moda demektir. Bu sene de birbirinden başarılı tasarımcı arkadaşlarımızla gecede basın mensuplarının beğenine sunduğumuz 4 defile, inanılmaz derecede beğenilip, ayakta alkışlandı... Misura Fit, Aylin Yılmaz, Verdern Für, Hassan Özay defilelerinde çıkan mankenlerin yanı sıra, bir çok sanatçı ve fenomende podyuma çıkıp, çok renkli görüntülere şahit olduk.

Her geçen gün daha güzel işlere imza atmanın gururunu yaşıyoruz. İyi ki sizlere güvenip, işlerimizi büyütme yolunda devam ediyoruz. Her defasında yüzümüzü kara çıkartmamanın yanı sıra, daha da fazla desteğinizle bizleri şımartıyorsunuz...

Bu aydan itibaren çok büyük sürprizlerle sizlerin karşınıza geliyoruz... Bizleri takipte kalın...

Evren Yaşlak

  • Arşiv Sayısı : 17
  • Son Sayı : Mayıs-Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Evos Angels Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017