Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Foto Mercan - Fotoğrafçılık Broşürü
Ana Sayfa > Foto Mercan

Foto Mercan Broşürü Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Foto Mercan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Foto Mercan Broşürü Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Foto Mercan

Fotoğrafçılık Broşürü

1982 yılında Setbaşı’nda farklılıklarıyla göz dolduran ve fotoğraflarıyla ilgi çeken firmamız 28 yıldır hizmetine devam etmiş ve müşterilerine kendilerinin özel olduğunu hissettirmiştir. Şu anda iki şubesiyle merkez, Dikkaldırım Caddesi No:66 ve Nilüfer Şubesi, Nilüfer Hatun Caddesi’nde hizmet vermektedir. Firma özellikle kır albümündeki başarısı ve çekilen fotoğraflarda doğallığı yakalamasından dolayı müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Firma sahibi Öztürk Bey ve oğulları bu 28 yıllık tecrübelerini sayısız ödüllerle ve birçok sergiyle pekiştirmiştir. En son Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'dan *sanata ve emeğe saygı* yarışmasında birincilik ödülünü de alan firma, logo tasarım ve fotoğraf konusundaki iddialarını kanıtlamıştır.

Firma şu an Tayfun ve Tufan kardeşlerin, babalarının izinden gitmesiyle kalitesinden vazgeçmeden müşterileriyle aile gibi olmuş ve sanat konusunda başarıyı hedeflemiştir. Firma kır albümleri, prestij albümler, konsept bebek pozları, çocuk ve aile albümleri, logo tasarımı gibi birçok konuda müşterilerine hizmet vermektedir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Tanıtım Broşürü
  • Yayın Türü : E-Broşür
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Foto Mercan Broşürü Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017