Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fotoğraf - Fotoğrafçılık Dergisi
Ana Sayfa > Fotoğraf

Fotoğraf Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fotoğraf adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fotoğraf Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Fotoğraf

Fotoğrafçılık Dergisi

İki farklı platform da sizlerleyiz

Geçtiğimiz sayı bu sayfada “yeni başlangıçlar” diyerek yazıma başlamıştım. 1995 yılından beri iki ayda bir aralıksız olarak yayınladığımız dergimizin artık ücretsiz olduğunu ve Dijimecmua bünyesinde yer aldığını anlatmıştım. Dijimecmua uygulamasını indirerek cep telefonu ya da tabletinizde, web üzerinde de www.dijimecmua.com/fotograf-dergisi/ adresinde bizi takip edebileceğinizi ve dergimizi ücretsiz okuyabileceğinizi paylaşmıştım.

Bu sayı bir güzel haber daha vermek istiyorum. Geçtiğimiz sayıdan itibaren Türkiye’nin en popüler dergilerinin mobil cihazlardan okunabildiği Turkcell Dergilik’e de dahil olduk. Uygulama sayesinde okuyuculara ister metroda veya uçakta, ister yurtdışında, dilediği yerde dilediği yayını cebinden ya da tabletinden okuma imkanı sunuluyor. Uygulama Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleniyor.

Nisan ayının hemen başında, 6-9 Nisan tarihleri arasında iki yılda bir düzenlenen Photo&Digital Fuarı’nı kaçırmamanızı öneririm. Fotoğraf sektöründe en önemli firmaları ve markaları bu fuarda bulabilir ve yetkililerden ilk elden bilgi alabilirsiniz.

Mart ayı benim için çok keyifli ve dolu dolu geçti. Bursa, İzmir, Van ve Kayseri’de değerli fotoğraf severlerle bir araya gelerek, “Fotoğrafçılar için depolama çözümleri” ve “Gezi fotoğrafçılığı” seminerlerini gerçekleştirdik. Tüm bu etkinliklere katılan fotoğraf sevdalısı dostlara tekrar teşekkürler… Önümüzdeki haftalarda yine Türkiye’nin değişik şehirlerinde sizlerle birlikte olmaya devam edeceğim.

Bir sonraki sayıda buluşuncaya dek hepinize sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diliyorum.

ÖMER SERKAN BAKIR
osbakir@fotografdergisi.com

  • Arşiv Sayısı : 16
  • Son Sayı : Nisan-Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Fotoğraf Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017