Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fotoğraf - Fotoğrafçılık Dergisi
Ana Sayfa > Fotoğraf

Fotoğraf Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fotoğraf adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fotoğraf Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Fotoğraf

Fotoğrafçılık Dergisi

Yeni bir dönem başlıyor!

Türk fotoğraf tarihinin son 22 yılına damgasını vuran ve en önemli yayınlardan biri olan Fotoğraf Dergisi için yeni bir yayın dönemi başlıyor. Yaklaşık 21 yıldır çalıştığım Fotoğraf Dergisi’ni devraldığımı sosyal medyadan geçtiğimiz günlerde duyurmuştum. Bir kez de buradan, dergimizin sayfalarında paylaşmak istiyorum.

Fotoğraf Dergisi’nde çalışmaya başladığımda henüz üçüncü sayısı yeni çıkmıştı. Zaman içerisinde güçlenerek fotoğraf severlerin vazgeçilmez yayınlarından biri oldu. Fotoğraf Dergisi, bu geçen 22 yıllık dönemde sadece yayıncılıkla uğraşmadı. Sempozyumlar, fotoğraf günleri, özel yayınlar, yarışmalar, sergiler, fuar etkinlikleri, sektör toplantıları, atölyeler, seminerler, paneller, konferanslar, söyleşiler, yurt içi ve yurt dışı gezilerle dolu dolu bir dönem geçirdi. İşte tüm bunların toplamı Fotoğraf Dergisi’ni Türkiye’nin en önemli fotoğraf yayını yaptı.

Tüm dünyada ve tabi ülkemizde hızla değişen basılı dergi okuma alışkanlıkları neticesinde 2017 başından itibaren e-dergi olarak Dergilik ve Dijimecmua platformlarında yerimizi aldık. İlk başlarda bu ortama biraz tereddütle yaklaştık, yabancılık çektik. Ancak şu anda görüyoruz ki, basılı bir derginin ulaşamayacağı kadar çok fotoğraf severe ulaşmak büyük bir mutluluk…

Artık Fotoğraf Dergisi, e-dergi, web sitesi ve sosyal medya hesapları (Facebook, Twitter, Instagram) ile siz değerli fotoğraf severlere çok daha yakın. Bizi tüm bu kanallarda takip edebilirsiniz. Size sadece bir “tık” uzaklıktayız.
Fotoğraf Dergisi’nde önümüzdeki sayımızdan itibaren pek çok yenilik yapacağız. Bu yenilikleri tabi sizlerin öneri ve istekleri doğrultusunda yapacağız. Lütfen bize önerilerinizi iletmeyi unutmayın.

Ant Yayıncılık çatısı altında yaklaşık 21 yıllık çalışma hayatımda beni her zaman destekleyen, bugüne kadar yaptığımız bütün projelerde yanımızda olan, Fotoğraf Dergisi’nin bugüne kadar ayakta kalmasını sağlayan Şerif Antepli’ye teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Fotoğraf Dergisi emin ellerde yayın hayatına devam edecek, gözünüz arkada kalmasın.

Bir sonraki sayıda buluşuncaya dek hepinize sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diliyorum.

ÖMER SERKAN BAKIR
osbakir@fotografdergisi.com

  • Arşiv Sayısı : 17
  • Son Sayı : Haziran-Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Fotoğraf Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017