Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fotoğraf - Fotoğrafçılık Dergisi
Ana Sayfa > Fotoğraf

Fotoğraf Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fotoğraf adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fotoğraf Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Fotoğraf

Fotoğrafçılık Dergisi

Yeni yazarlar, dopdolu bir sayı

Fotoğraf Dergisi’nde 1995 yılından beri adını yakından tanıdığınız pek çok yazarımız oldu. Bu yazarlarımızdan bazıları halen köşelerinde yazmaya devam ediyorlar. Bu sayımızdan itibaren yazar kadromuzu daha da güçlendirmeye karar verdik. Yine isimlerini yakından tanıdığınız, Türkiye’de bugüne kadar bir yayında yan yana gelmemiş en güçlü yazar kadrosunu oluşturduk. Her biri konusunda uzman yeni yazarlarımıza aramıza hoş geldiniz diyorum.

Bildiğiniz gibi Mayıs ayında kaybettiğimiz değerli hocamız Prof. Sabit Kalfagil dergimizde yaklaşık 21 yıl aralıksız yazdı. Geçen sayımızda hocamız için özel bir bölüm hazırladık. Bu özel bölüme katkı sağlayan tüm dostlara tekrar teşekkürler. 133. sayımızı okumadıysanız, Dergilik ve Dijimecmua platformlarından ücretsiz indirebilir ve okuyabilirsiniz.

Ocak ayında web sitemizde başladığımız "Prof.Sabit Kalfagil sorularınızı yanıtlıyor" köşemizin ilk iki bölümünü yayınlamıştık. Takip edenler hatırlayacaktır. İlk kez duyanlar da www.fotografdergisi.com adresinden okuyabilir. Dizinin üçüncü ve henüz yayınlanmamış son bölümünü ise rahmetli hocamız hastaneye yatmadan önce yanıtlamıştı. Henüz hiçbir yerde yayınlamadığımız bu son bölümü de sayfalarımız arasında bulabilirsiniz. Hocamızın son yazısı da herkese ders niteliğinde…
Artık her sayı yeni bir Instagram fotoğraf yarışmasına başlıyoruz. Bu yarışmalarımızdan ilkini LaCie Türkiye ve Zoom İthalat sponsorluğunda düzenledik. Değerli hediyelerin sahibi olabileceğiniz yarışmamızın detaylarını sayfalarımızda ve web sitemizde bulabilirsiniz. Yarışmanın son katılım tarihi ise 10 Eylül 2017.

Fotoğraf Dergisi’nin bu sayısında tüm okurlarımıza bir de sürprizimiz var. Hayyam Foto Teknik ile yaptığımız çalışma sonucunda tüm okurlarımıza ücretsiz sensör temizliği hediye ediyoruz. Kampanya kodu sayfalarımız arasında… Tek yapmanız gereken randevu alırken bu kodu söylemeniz.

Dergimizin hazırlıkları bittiği sırada bir de üzücü haber aldık. Büyüğümüz, dostumuz, değerli Tuğrul Çakar’ı kaybettik. Kendisinin fotoğraf sanatı için ürettikleri ve yayınları her zaman yaşayacaktır. Önümüzdeki sayı Tuğrul Çakar’la ilgili özel bir bölüm hazırlayacağız. Ailesine ve tüm fotoğraf camiasına başsağlığı dileriz.
Bir sonraki sayıda buluşuncaya dek hepinize sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler diliyorum.

ÖMER SERKAN BAKIR
osbakir@fotografdergisi.com

  • Arşiv Sayısı : 18
  • Son Sayı : Ağustos-Eylül 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Fotoğraf Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017