Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fotoğraf - Fotoğrafçılık Dergisi
Ana Sayfa > Fotoğraf

Fotoğraf Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fotoğraf adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fotoğraf Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Fotoğraf

Fotoğrafçılık Dergisi

ŞİMDİLİK…

Değerli Okurlarımız, 1995 yılında sizleri Fotoğraf Dergisi ile tanıştırmıştık. Olurdu, olmazdı, devam ederdi, etmezdi, gibi ilk sayılarımızda duyduğumuz sözler giderek cılızlaşıp kaybolurken yerlerini övgü ve desteklere bırakıyordu. Kısa zamanda, okurlardan reklam verenlere kadar sektörün tek dergisi olarak tescil edilmiş, tuttuğumuz bayrak hep elimizde dalgalanmıştır. Rakip olmaya çalışanlar çıksa da, Fotoğraf Dergisi hep liderliğini korumuştur. Sayfalarımız arasında yer alan yazılarıyla nice profesörler çıkarken, yaptığımız sempozyumlar, sergiler, yarışmalar ve diğer etkinlikler hep fotoğraf dünyasının gündemini meşgul etmiştir. Fotoğraf eğitimi veren okullarda başvuru yayını olarak kabul edilmiştir.

Ve tabii zaman içinde gerçek ve hayali yel değirmenleriyle de savaştık ama hep kazandık. Sırf önümüzü kesmek için karşımıza çıkarılan dergiler ne yazık ki önerenlerin daha sonraki ifadeleriyle başarısız oldukları kabul edilmiştir. Fotoğraf Dergisi’nin 21 yıllık geçmişi, Türk fotoğraf dünyası dergiciliğinde açık ara kırılmış bir rekordur.

Yayınlamaktan onur duyduğumuz dergimizin basılı yayınına –şimdilik– ara veriyoruz. Ama bu dergimizin yayınına son vermek demek değildir. Dijital yayıncılığa geçerek çok daha fazla okura ulaşmış olacağız. Hem de eski okurlarımızla birlikte yeni oluşacak okurlarımız dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, dergimizi hiçbir ücret ödemeden rahatlıkla okuyabilecekler, diledikleri sayfaları çıkış alarak arşivleyebileceklerdir. İzlediğiniz gibi dijital dergicilik dünyada hızla yayılıp gelişmektedir. Daha çok okur sayısına ulaşan bu dergilerin, reklam verenlerin de daha fazla ilgisini çektiği bilinmektedir.

Ve Fotoğraf Dergisi, sektörün, fotoğraf severlerin lider dergisi olmayı dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de sürdürecektir.

Sevgilerimle, saygılarımla…

ŞERİF ANTEPLİ

  • Arşiv Sayısı : 15
  • Son Sayı : Şubat-Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Fotoğraf Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017