Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
FrigLife - Turizm Otelcilik Dergisi
Ana Sayfa > FrigLife

FrigLife Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj FrigLife adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

FrigLife Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

FrigLife

Turizm Otelcilik Dergisi

Frig Life Dergisi yayınlandığı günden bu yana, Afyonkarahisar, Eskişehir, Kütahya ve Uşak yaşamına ayna tutan sıcak sohbetleriyle ve ilginç haberleriyle evlerimize ve işyerlerimize konuk olan sıcacık ve bizden bir dergi. Hem magazin, hem yaşam hem de Türkiye'ye mal olan isimlerle yaptığı röportajları ile bölgenin nabzını tutan Frig Life'da bölgemize dair her şeyi bulmak mümkün. Yaşadığımız bölgenin güzelliklerini, aynı zamanda gözden kaçırdıklarımızı bize gösteren, hatırlatan, çevremizi daha iyi tanımamıza yardımcı olan, güven kazanmış ve bu güveni ileriye taşımayı başarmış bölgenin "tek" dergisi.

Frig Life her sayısında dopdolu. En gözde mekânlar, en ilginç sporlar, en şık takılar, en leziz yemekler, aya damgasını vurmuş siyasi demeçler, kalem kavgası, yurttan ve bölgeden haberler, bildiğimiz sanatçıların bilinmeyen yönleri her sayıda farklı bir tat sunuyor. Ulusal çapta yayın yapan dergilere rakip olacak nitelikteki görünümü ile Frig Life, yerini her geçen gün sağlamlaştırıyor. Yayın hayatına başladığından bugüne Frig Life, bölgenin rehberi haline geldi.

Frig Life her zaman öğrenmeyi ve yenilenmeyi ilke edinmiş bir dergi olarak her sayıda farklı, ilginç konuları sizin için araştırıyor. Frig Life turizme farklı bir bakış açısı getirdi. Her bölümünde her sayıda farklı bir dergi olduğunu gösteriyor. Kültür-Sanat sayfasında ise Frig bölgesinde oynanan tiyatro oyunları, gösterime giren filmler ve konser duyuruları yer alıyor.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Haziran 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

FrigLife Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017