Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Gündem16 - Haber Aktüel Dergisi
Ana Sayfa > Gündem16

Gündem16 Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Gündem16 adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Gündem16 Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Gündem16

Haber Aktüel Dergisi

Kolaylı Yayıncılık bünyesinde oluşturulan “gundem16.com” haber sitesi kısa bir süre önce yayın hayatına başlamasına rağmen, yaptığı kaliteli habercilikle (alexa verilerine göre) Bursa'da birinci sıraya oturmuştur.

İnternet sitesindeki başarımızın ardından yayıncılığın ikinci adımı olarak Bursa’da ciddi bir boşluğu doldurmak üzere yola çıktık. “Gündem16” adlı dergimiz Bursa basınının deneyimli isimlerinden oluşan bir kadro ile yayın hayatına başladı.

“Gündem16”nın en büyük özelliği, gündemi yakalayacak olması ve gündem yaratacak haber dosyalarının kamuoyu ile paylaşılmasıdır.

Bursa’nın yanı sıra Türkiye basınında gündem yaratacak ve kamuoyunun yüksek düzeyde ilgisini çekecek olan Gündem16 dergisinde haber dosyalarının yanı sıra, ekonomi, sağlık gibi çok çeşitli aktüel konular da yer alıyor.

Ayda bir yayınlanan dergimiz, EKOhaber Gazetesi’yle birlikte dağıtılıp aynı zamanda da bayilerde satışa sunulmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 10
  • Son Sayı : Temmuz-Ağustos 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Gündem16 Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017