Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hadim Mobilya - Dekorasyon Mimarlık Kataloğu
Ana Sayfa > Hadim Mobilya

Hadim Mobilya Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hadim Mobilya adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hadim Mobilya Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Hadim Mobilya

Dekorasyon Mimarlık Kataloğu

Bursa İnegöl'de kurulu 9.000 metrekaresi kapalı, toplam 12.000 metrekarelik tesislerinde faaliyet gösteren Hadim Mobilya, günümüzde en üst teknoloji olarak nitelendirilen CAD-CAM teknolojisi ile üretim yapmaktadır.

Sektörün öncü danışmanlık firmalarından aldığı know-how hizmeti ile kuruluş aşamasını tamamlayan Hadim Mobilya teknoloji ve deneyimini nitelikli insan kaynaklarıyla birleştirip kendine özgü tasarım anlayışı ile mobilya sektörüne farklı bir ivme kazandırmayı hedeflemektedir.

Modern, kaliteli, estetik ve fonksiyonel bir mobilya anlayışı ile zengin tasarım alternatifleri sunmayı ilke edinen Hadim Mobilya, felsefesini müşterilerinin eskidiğinde üzülecekleri mobilyalar üretmek, aynı zamnda çevre ve insan sağlığına duyarlı bir yaklaşımla zararlı maddeler içermeyen ürünler kullanmak olarak belirlemiştir.

Hadim Mobilya A.Ş, Boya-Kimya, Gıda ve İnşaat sektörülerinde yıllardır faaliyet gösteren Hadim Şirketler Grubu'nun bir üyesidir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2008
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Hadim Mobilya Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017