Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hey Girl - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Hey Girl

Hey Girl Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hey Girl adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hey Girl Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Hey Girl

Kadın Moda Dergisi

O gelen tatİl mİ?

İçinden “Yaşasın!” diye çığlık atmak, dilinde belki Katy’nin belki Justin’in belki de Miley’nin yeni şarkılarıyla dolaşmak, şezlonga şöyle bir uzanmak ya da arkadaşlarınla pikniğe çıkmak geliyorsa, “Evet, temmuz geldi” demektir.

Ben de seninle aynı durumdayım. “Yaz geldi” demek temmuzdan önce nedense hep zor olur. Belki yağmurlardan belki de esen rüzgarlardan... Eminim senin için de öyledir. Çünkü ne de olsa artık dersler tamamen bitmiş, endişeleneceğin tek şey tatilde ne yapacağın olmuştur.

Durum böyle olunca Heygirl Kızı, her şey daha da eğlenceli olur. Dergini eline alıp, sayfaları çevirmeye başladıkça bu yazın albümlerle, filmlerle dolu olduğunu görmek sevinç çığlıkları atman için daha fazla sebep verir. Biraz ünlüler dünyasını stalk’lamak, biraz geçmişe dönüp bakmak, biraz da senin yakışıklıyı çözmek gibisi var mı? Sayfaları öyle hızlı çevirmek de olmaz tabii... Ne de olsa bütün ay dergini bekledin. Şimdi elindeyse her bir kelimeyi tek tek özümsemeli, her çıkan yeni albüm hakkında biraz daha bilgi edinmeli, yeni dizileri, yeni filmleri ve yeni isimleri keşfetmelisin. Kore’ye doğru şöyle bir yol almalı, çıktığın bu yolculuğu yine Türkiye’den yepyeni bir şarkıcıyla bitirmelisin.

Bu arada Heygirl Kızı sana bir temmuz müjdemiz de var! Yaz aşkını çözmek ister misin? O zaman önce burcuna, sonra onun burcuna, sonra da verdiğimiz Yaz Aşkı Astroloji’sine bir göz atsan iyi olur. Çünkü beklediğin tüm soruların cevapları bu hediyemizde olabilir. Benden söylemesi...

Lafı Selena ile bölüp, Ariana’ya buradan bir selam gönderirken, seni derginle ve Heygirl’ün pespembe, neşeli ve kimselere benzemeyen dünyasıyla baş başa bırakıyorum.

Nilgün Yıldız Konakçı

  • Arşiv Sayısı : 67
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hey Girl Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017