Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hey Girl - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Hey Girl

Hey Girl Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hey Girl adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hey Girl Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Hey Girl

Kadın Moda Dergisi

Hazırsan başlayalım...

Yeni bir yıla, yeni heyecanlara, yeni albümlere, yeni filmlere ve yeni kitaplara hazır mısın? Cevabın “evet” ise yepyeni bir yıl seni bekliyor olacak. Telefonunu açıp yeni bir aplikasyonla karşılaştığında yaşadığın heyecan gibi Heygirl’ü de eline aldığında aynı heyecanı yaşadığını biliyoruz. Ve biz de seninle birlikte olmaktan bu yıl da geçen yıl olduğu için gurur duyuyoruz!

Şimdi odana geçmeye ve bir ay boyunca beklediğin yeni derginle biraz zaman geçirmeye ne dersin? O zaman çevir sayfaları ve başla okumaya... Bu yılın en bomba haberleri yine derginde seni bekliyor. 2017 yılında izleyeceğin filmlerden tüyolar almaya, Kylie’nin makyaj sırlarını kapmaya ve ünlüler dünyasında sıkı bir yolculuğa çıkmaya da hazır ol!

Bizim yakışıklı çocuklar The Vamps’in yeni albümüyle başlayacak, tatlı kızlar Little Mix ile devam edecek, Kalbimdeki Deniz’e açılacak, Miley ile kız kardeşi Noah’ın ilişkisine şöyle bir göz atacağız. Bella’yı bu yıl her yerde görmeye hazırlanırken Selena’mızın dönüşü ile mutluluktan havalara zıplayacağız.

Bu arada sana yeni yıl için hazırladığımız sürprizi de unutma! Emoji dünyasının yeni dilini keşfetmek için, hissettiklerini emojilerin eğlenceli dünyasıyla söylemek için ne kadar bilgilisin? Heygirl ile birlikte alacağın Emoji Sözlüğü ile oldukça eğlenceli vakit geçireceğine bahse gireriz. Arkadaşınla birlikte sözlüğü kullanarak bol kahkahalı günlere şimdiden hazırlansan iyi olur. Ne de olsa bu küçük suratlar seni bekliyor olacak.

Nilgün Yıldız Konakçı

  • Arşiv Sayısı : 61
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hey Girl Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017