Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hey Girl - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Hey Girl

Hey Girl Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hey Girl adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hey Girl Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Hey Girl

Kadın Moda Dergisi

Güneşe selam zamanı

Seni bilmiyorum ama ben baharın etkisiyle bu ara ellerim ceplerimde, dilimden düşmeyen “Chained to The Rhytm” ile Katy havasıyla dolanıyorum. Neden mi? Çünkü bahar geldi, güneş yüzünü bir gösterip bir kapasa da, sabah ve akşamları donarken öğlen vakti ısınmanın keyfini çıkarıyorum.

Tam da güzelliklerin farkına varma ayı... Mesela okula gitmenin güzelliği dostların ise, sınava girmenin güzelliği gelecek iyi bir yaşamsa neden farkına varmayasın ki? Haksız mıyım ama...

Eğer sen de benimle aynı fikirdeysen bahar dolu derginin sayfalarını çevirmeye başlayabilirsin. Bu ay neler mi var? “Neler yok ki?” diye sorsan çok daha doğru olacak. Derginle birlikte arkadaşların arasında en havalı makyajı yapman için hazırladığımız, her sayfası birbirinden güzel olan Makyaj Sırları ekimiz var. Katy’nin yeni şarkısını, Taylor’dan öğrendiklerimizi, Selena ve Justin’deki son durumları da merak ediyorsan Heygirl’ün burada seni bekliyor.

Bu arada bu ay YGS’ye girecek olanları da unutmadık, başarıyı yakalamaları için tüm püf noktalarını sıraladık. Sonunda seni seviyoruz Heygirl Kızı dedik ve yine dopdolu, püfür püfür eserken güneşi de unutmayan bir dergi hazırladık. Hadi gecikme herkesten önce okumaya başla!

Nilgün Yıldız Konakçı

  • Arşiv Sayısı : 63
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Hey Girl Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017