Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Hidrolik & Pnömatik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Hidrolik & Pnömatik

Hidrolik & Pnömatik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Hidrolik & Pnömatik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Hidrolik & Pnömatik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Hidrolik & Pnömatik

Sektörel Dergisi

2002 yılının Eylül ayında sektörün ilk dergisi olarak yayın hayatına başlayan Hidrolik&Pnömatik Dergimizin, yeni yılda, yeni sayısı ile yine birlikteyiz. Zor bir yılın ardından, yeni yılda yeşeren ümitlerimiz ve heyecanımızla sizleri sektördeki gelişmelerden, yeniliklerden haberdar etmeye devam edeceğiz.

2016 yılında yaşanan ekonomik ve siyasi çalkantılar ülkemizde imalat sektöründe hedeflenen büyüme oranını düşmesine neden oldu. 2017 yılının imalat sanayi için daha verimli geçmesini ümit ediyoruz.

2017 yılı Hidrolik&Pnömatik sektörünü yakından ilgilendiren etkinliklerle yoğun geçecek. 16-17 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek WINAUTOMATION 2017 fuarında Hydraulic& Pneumatic Eurasia Bölümü ile 22-25 Kasım 2017 tarihinde düzenlenecek olan HP2017 Kongre sektöre hareket getirecek.

2017 yılının ülkemiz ve sektörümüz için bereketli ve başarılı bir yıl olmasını dileriz.

Gelecek sayıda buluşma ümidiyle sağlıcakla kalın.

Saygılarımla.

Ahmet Pelit

  • Arşiv Sayısı : 43
  • Son Sayı : Ocak-Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Hidrolik & Pnömatik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017