Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Homeart - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Homeart

Homeart Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Homeart adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Homeart Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Homeart

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Cesur olun ve kendinizi sevin

Etrafımdaki bir sürü insan mutsuzluğunun kaynağını bulmaya çalışıyor. Nerede hata yaptıklarını bilmeden yeni bir güne savruluyorlar. Önce insanın kendisini tanıması, kendisi gibi olmaktan mutluluk duyması gerekiyor aslında. Kendisini olduğu gibi sevebilmenin verdiği iç huzurunun ne kadar önemli olduğu ayrıntısı hep kaçırılıyor. İnsanlara bir şeyler kanıtlamaktan vazgeçtiğimiz, kendimiz olabildiğimiz gün aslında ihtiyacımız olan huzuru da yakalamış olacağız galiba. Bu aralar sosyal medyaya çok yükleniyorum ama haklı gerekçelerim var. İnsanların ayarları bozuldu. Sanal hayatlar yaşayan, her an birilerine bir şeyler kanıtlamaya çalışan, her şeyi üstüne alınan, olmadığı biri gibi görünmeye çalışan insanları görmüyor muyuz her gün? Bir yemeği yemeden önce fotoğrafını çekme telaşına düşmeyip, kendini bir yarışta hissetmeyip yalnızca anın tadını çıkarmayı ne çabuk unuttuk?

Evlerimiz de aynı durumda aslında. Evimizi kendi zevkimize göre, kimin ne diyeceğini düşünmeden dekore edebildiğimiz gün mutluluğun anahtarı bize geçecek. Bu ay kimin ne diyeceğini hiç umursamadan evlerinin salonuna ayaklı küvet ve DJ kabini yerleştiren, kendi zevklerine göre evlerini beklenmedik şekilde dekore eden, ama bu arada kimse gürültüden rahatsız olmasın diye altı, üstü işyeri olan bir dairede oturan genç bir çiftin evine konuk olduk. (s.70-84) İlham verici ev, sizi şaşırtacak ve cesur olmaya sevk edecek.

Cesaret ve kendini sevmek, günümüzün en önemli değerleri! Ama kendini beğenmişlik ve altı boş cesaret değil sözünü ettiğim. Ayakları yere basan, mutlu ve huzurlu olmanın verdiği cesaret…

Aldığınız tüm kararlarda cesur olduğunuz, kendinizi her zamankinden daha çok seveceğiniz bir ay dileğiyle,

Yasemin Savcı

  • Arşiv Sayısı : 27
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Homeart Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017