Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
HOME & OFFICE CONCEPT - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > HOME & OFFICE CONCEPT

HOME & OFFICE CONCEPT Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj HOME & OFFICE CONCEPT adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

HOME & OFFICE CONCEPT Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

HOME & OFFICE CONCEPT

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Kıyasıya yaşayalım baharı… Kıskandıralım kuşları, çiçekleri, kelebekleri!..

Son bir iki yıldır sabahları yapmaya çalıştığım yürüyüşleri saymazsam, sporla pek aram yoktur. Hatta hiç yoktur! Sadece spor yapmak değil, izleyici olarak da haddinden fazla uzağımdır her türlü spor dalına.

Ancak son zamanlarda sosyal medyada sıkça rastladığım bir söz var: “Taktik maktik yok. Bam bam bam!”

Mart ayı ile birlikte yumuşamaya başlayan hava, çiçek açan ağaçlar, bu günlerde her zamankinden daha başka doğuyormuş gibi gelen güneşle aydınlanan sabahlar ve bahar kokan günler…

Sanki bu günlerde… Yüreğimizin içinde bir yerlerde yüz binlerce yürek patlayacakmışçasına atıyor, “Taktik maktik yok. Bam bam bam!” diye coşku ile bağırıyor, “Bırakın hesabı kitabı, planı programı!.. Bu güzel günlerin değerini bilin, hakkını verin, tadını çıkarın!.. Kıyasıya yaşayın baharı; kıskandırın kuşları, çiçekleri, kelebekleri!..” diyor gibi.

O nedenle, ekibinin neredeyse tamamı gençlerden oluşan HOME&OFFICE CONCEPT’in bu sayısını hazırlamak çok zor oldu! Sıkıntılı günlerdi!.. Dışarıya çıkan arkadaşlarımız ofise dönmek istemedi, ofisteki arkadaşlarımız gün boyu “Nasıl yapsak da kendimizi dışarı atsak?” diye planlar yaptı… Neyse ki portakal çiçekleri açmadan dergiyi minimum depresyon, sıfır kayıpla bitirdik ve baskıya göndermeyi başardık.

Bu sayfayı takip eden okuyucularımız fark ediyorlardır… Genellikle bu sayfada dergi içeriğinden söz etmemeye çalışıyor, her yazının, her haberin, her röportajın okuyucularımız için sürpriz olmasını istiyorum.

Bazen de heyecanıma yenik düşüp, “En önce benden duyun!” deyip, müjde kıvamında birkaç güzel haber fısıldıyorum.

Bu sayıda da mı öyle yapsam acaba?..

Mesela Hasip Pektaş desem?... Ekslibris desem?..

Nurus’un Adana’daki genç ve güzel patronu Ceren Severoğlu Uğurluer desem?..

“Yedi Güzel Adam” nedir diye merak edip, Kahramanmaraş’a mı gitsek yoksa?..

“Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi” deyip sizi meraklandırsam mı?..

Neyse…

En iyisi hiçbir şey söylemeyip sayfaları çevirmeye davet edeyim ve sizi HOME&OFFICE CONCEPT’in keyifli dünyası ile baş başa bırakayım.

Mayıs - Haziran sayımızda görüşmek dileğiyle…

Mustafa Öncül

  • Arşiv Sayısı : 22
  • Son Sayı : Mart-Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

HOME & OFFICE CONCEPT Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017