Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
HOME & OFFICE CONCEPT - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > HOME & OFFICE CONCEPT

HOME & OFFICE CONCEPT Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj HOME & OFFICE CONCEPT adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

HOME & OFFICE CONCEPT Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

HOME & OFFICE CONCEPT

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Birlikte nice yıllara…

Hani çok yoğun geçen günlerin akşamında, “Off!.. Ne gündü be!.. Hayırlısıyla bitirdik çok şükür” deriz ve ertesi güne yeni, taze umutlarla başlarız ya…

2016’nın sonunda da aynı şekilde, “Off!.. Ne yıldı be!.. Hayırlısıyla bitirdik çok şükür” demek ve 2017’ye yeni, taze umutlarla başlamak istiyoruz.

Bazen düşünüyorum geride kalan aylara, günlere bakıp… “Şurası iyiydi diyebileceğimiz bir yer var mı acaba 2016’da?” diye soruyorum kendime… Ve sonra “Allah beterinden saklasın” deyip, soruma cevap vermekten vazgeçiyorum.

Dünyada, içinde bulunduğumuz lanetli coğrafyada ve memleketimizde çok üzücü şeyler yaşansa da, işler hiç yolunda gitmese de, umudumuzu asla kaybetmememiz, mutlu bir geleceğe olan inancımızı her koşulda korumamız gerekiyor diye düşünüyorum. Çünkü onlar olmadan güzel yarınlara doğru yürümemiz imkânsız!

Bunun için de en yakınımızdan başlayarak çevremizdeki güzellikleri çoğaltmak zorundayız.

Penceremizin kenarına koyacağımız minik bir saksıdaki narin menekşe, güzel bir havada yapacağımız güzel bir yürüyüş, sevdiğimize hediye edeceğimiz küçük bir kutu çikolata, müzik çalarımızdan yavaşça çevreye yayılan güzel bir müzik, mis kokulu bir fincan kahve, ince belli bardakta tavşankanı bir çay, bir dilim havuçlu tarçınlı kek, mundar olmasına izin vermeyeceğimiz bir balık sofrası, Cemal Süreya’nın “Mutlulukla bir ilgisi olmalı” dediği enfes bir kahvaltı…

Hiçbiri yoksa bile bir tatlı gülüş, bir çift tatlı söz yeter de artar.

Bunlarla başlayalım mesela…

Eminim ki arkası gelecektir.

İyisiyle kötüsüyle 2016 bitti sayılır. 2017’ye de yeni, taze umutlarla başlamayı düşünüyor, yeni yılın bize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.

Birlikte nice yıllara…

Mustafa Öncül

  • Arşiv Sayısı : 20
  • Son Sayı : Kasım-Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

HOME & OFFICE CONCEPT Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017