Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
House Beautiful - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > House Beautiful

House Beautiful Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj House Beautiful adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

House Beautiful Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

House Beautiful

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

DAHA SADE, DAHA YENİ

Dekorasyon dünyası öyle moda sektöründe olduğu gibi kısa sürelerde büyük değişimler yaşamaz. Koleksiyonlar daha uzun zaman dilimlerinde yenilenir, eklenen yeni tasarımlarda da radikal boyutlarda değişimlere şahit olmazsınız. Tam tersi, ürünler birbirini takip eder ve ortak bir söylemleri vardı. Bizim görevimiz ise aynı koleksiyonlar içerisinde farklı kombinasyonlar yaratmak ve her seferinde yeni bir senaryo yazmak. Tabii bu senaryoları sizler için sahneleyince, her defasında ilk kez sahneye çıkarcasına heyecanlandığımızı da itiraf etmeyiz.

Bu ay dergiyi elinize aldığınızda, uzun zamandır küçük rötuşlarla yenilediğimiz sayfalarımızda daha temel farklılaşmalar hissedeceksiniz. Dergimizin konu dağılımını ve sayfa tasarımını çok daha genç ve dinamik bir formata soktuk. En yeni tasarımların, yeni koleksiyonların, markaların, etkinliklerin yer aldığı ilk bölüm ağırlıklı olarak ürün odaklı. ‘Eksper’ başlığı ile gruplandırdığımız ikinci bölüm ise konularında uzman isimlerin, alanları ile ilgili trendlerine ayrıldı. Kitap, kumaş, renk, çiçek, davet gibi konuların uzmanlarıyla gerçekleştirdiğimiz çok özel prodüksiyonlar hazırladık bu bölüm için. Öneriler olmadan olmaz elbette. Üçüncü ana başlığımız ise ‘Öneri’ adını taşıyor. Mekan tasarımına dair yine çok özel prodüksiyonlar eşliğinde ipuçları veriyoruz bu bölümde. Derginin en can alıcı bölümü ise gerçek evler. Bu bölümün dekorasyon dergilerindeki önemi tartışılmaz. Gerçek insanlar ve gerçek evler en büyük ilham kaynağınız olacak. Sektörel bilgileri yine mimar ve tasarımcı görüşleri eşliğinde paylaştığımız rehber niteliğindeki ‘Dosya’ bölümü ile dergimizi tamamlıyoruz. Biz bu haliyle dergimizi çok sevdik, umarız siz de beğenirsiniz.

Fatma ÖZEL

  • Arşiv Sayısı : 29
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

House Beautiful Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017