Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Info Antalya - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Info Antalya

Info Antalya Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Info Antalya adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Info Antalya Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Info Antalya

Şehir Yaşam Dergisi

2007 yılında şehir gündemini ve sektörel haber takibini okur kitlesi ile doğrudan paylaşmak hedefi ile yayın hayatına başlayan İnfo Antalya, yüksek baskı kalitesine sahip 160 sayfa, sektörel 40 konu başlığı (Eğitim, Otomotiv, Kişisel Gelişim, Sağlık, Güzellik, Kariyer, Turizm, Magazin, Eğlence, Otel&İşletmecilik, Dekorasyon, Gıda...), kreatif tasarım ve özel haber içeriğine sahiptir.

Her ay 10.000 baskı ile bireysel ve sektörel dağılımı yapılmakla birlikte dijital platformda da geniş okur kitlesine hitap etmektedir. Medya profili oluşumunda profesyonel fikir ve düşünceleriyle deneyimli kadromuz, şirket profillerinizin tanıtım ve lansmanında sizlere öncülük etmektedir.

Reklam ve tanıtım sayfalarınızın hedefe ulaşması amacıyla talep doğrultusunda fotoğraf ve video çekimleri, tasarım & görsel düzenlemeler ve metin yazarlığı tarafımızca sizler için hazırlanır.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Mayıs 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Info Antalya Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017