Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Infomag - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Infomag

Infomag Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Infomag adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Infomag Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Infomag

İş Dünyası Dergisi

Modern iş dünyasının her noktasına dokunan içeriği, kendine özgü tarzı ve yüksek derecede okunurluk sağlayan etkili tasarımı ile Infomag Dergisi, iş dünyasının bütününe hitap eden bir yayın kimliğine sahip.

Derginin hedef kitlesini, başta orta ve üst düzey yöneticiler olmak üzere iş dünyasının tüm ilgilileri oluşturuyor. Bununla birlikte iş dünyasına ışık tutan, geleceğe yönelik öngörü oluşturmaya yönelik bir yaklaşım benimseyen yüzüyle Infomag, geleceğin yöneticileri olacak üniversite öğrencilerinin de tercihi haline geliyor.

Son 9 yıldır iş dünyasının rehber dergisi olma misyonuyla hareket eden İnfomag, ekonomi, iş dünyası, politika, analiz, araştırma ve özel dosyaları ile zengin bir içeriğe sahip...

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Nisan 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Infomag Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017