Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İnşaat Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > İnşaat Dünyası

İnşaat Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İnşaat Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İnşaat Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

İnşaat Dünyası

Sektörel Dergisi

Assan Alüminyum Genel Müdürü Göksal Güngör konuğumuz bu ay. ISO 500 listesinde 40. sırada yer alan Assan Alüminyum, inşaat, otomotiv, ambalaj, dayanıklı tüketim gibi birçok sektöre ürün sağlıyor. Göksal Güngör, Türkiye’de yerli markaların alüminyum ihtiyaçlarını ithalat yapmadan karşılayabilmelerini sağlayacak sıcak haddeleme tesisi yatırımı planladıklarından, Endüstri 4.0 devrimi ile ilgili gerçekleştirdikleri yeniliklerden ve sektör sorunlarından bahsetti.

Orta ve Doğu Avrupa’nın en önemli kimyasal hammadde üreten firmalardan Synthos’un Ineos Styrenic’i 2016 Ağustos ayında satın almasının ardından neler değişti? Synthos Türkiye’ye nasıl bakıyor? Cevapları Synthos Türkiye Ülke Müdürü Mehmet Parlak’tan aldık.

Viko by Panasonic’in Bilim ve Sanayi Bakanlığı onaylı AR-GE Merkezinin yapısı, işleyişi ve ARGEMİP, AR-GE Merkezleri İletişim Platformu hakkında firmanın Teknik Bölümler Direktörü Orhan Ünal ile konuştuk. TÜBİTAK, SAN-TEZ projeleri hakkında bilgi aldık, yapılabilecekler konusunda karşılıklı fikir yürüttük.

Assa Abloy Türkiye’nin dinamik yönetim ekibiyle uzunca bir söyleşi gerçekleştirdik. Assa Abloy hakkında her şeyi öğrenmeye çalıştık.

İyi Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 46
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

İnşaat Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017