Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Kaan Turizm ve SPA Merkezi - SPA Sağlık Merkezi Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Kaan Turizm ve SPA Merkezi

Kaan Turizm ve SPA Merkezi


Kaan Turizm Ltd.Şti. 13 yıllık geçmişi olan Antalya ve çevresindeki önemli otellerde SPA & Wellness Center ve Thalasso işletmecilişi yapan ve bu konseptlerin projelendirme safhasından başlayarak gerektiğinde yatırımlarını da üstlenen bir aile şirketidir.

Bünyemizde çalışmakta olan 150 kişilik ekip, mesleki kariyere sahip, diplomalı, spor akademilerinden mezun yerli ve yabancı elemanlardan oluşmaktadır. Yönetici konumunda olan ekip şefleri, idarecilik vasıfları dışında İngilizce, Almanca ve Rusça dillerini iyi derecede konuşabilen elemanlardır.

Şirketimizin Antalya merkezinde ki ofisimizde görevli ekibimiz otellerdeki hizmet akışını, müşteri memnuniyetini, personel performansını yakınen takip etmekte , gerekli uyarıları ve alınması gereken tedbirleri anında gündeme getirmektedir. Personelimizin işyerlerine ulaşımları kendi özel servislerimizle yapılmakta, ayrıca konaklamaları da lojmanlarımızda sağlanmaktadır.

İşletmekte olduğumuz SPA merkezlerinin güzellik ve Estetik bölümlerinde Babor ve Thalgo ürünleri kullanılmaktadır. SPA ekipmanları otel yönetiminin de önerilerini alarak Fransız STAS- DOYER , Alman TRAUTWEIN veya USD SYRATIC markalarından seçilerek uygulama yapılmaktadır.

Üstlendiğimiz yatırımların bazıları;

- Kiriş World Otel SPA Merkezi ; Projelendirme, uygulama ve yatırımını üstlenmek suretiyle 3 yıllık işletmecilik ( 2003-2004-2005 yılları için )
devam ediyor.

- Titanik Otel SPA Merkezi ; Tadilat projesi hazırlanarak mekanın yeniden düzenlenmesi, ekipmanlarının yatırımını gerçekleştirmek suretiyle 3 yıllık işletmeciliğinin üstlenilmesi ,( 2003-2004-2005 yılları.)
devam ediyor.

Şirket Yönetiminin kısa öz geçmişi;

Özdemir Günaltay; 21 yıl Koç Holding kuruluşunda yöneticilik yaptıktan sonra turizm sektöründe özellikle SPA Merkezleri konusunda yurtiçi ve yurtdışında uzun süre araştırmalarda bulunmuştur.

Murat Garan; 1987 yılı Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü'nden mezun olmuştur.Mesleki kariyerini, anatomi, fizyoloji, ilk yardım,travmatoloji, rehabilitasyon, hidroterapi ve balneo terapi konularında çok sayıda uluslararası seminerlerle bütünleştirmiş olup terapi masajları, shaitsu, tai,meriddien masajları ve reiki konusunda üst düzeyde donanıma sahiptir.

Banu Garan; Turizm İşletme Fakültesi mezunu. Tayla Oteli, Falez Otel, Club Salima gibi tesislerde ön büro ve rezervasyon bölümlerinde şef olarak görev yapmış, kozmetik konusunda eğitimini uzmanlık seviyesinde tamamlamıştır. Babor ve Thalgoınun Almanya'da her yıl düzenlenen gelişim seminerleri ve kurslarını takip etmektedir.

Cem Günaltay; Bilkent Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. Yabancı şirketlerde finansman müdürlüğü yapmış, halen şirketin mali işlerini yürütmektedir.
 

Dergilerde Yayınlanan Kaan Turizm ve SPA Merkezi Haberleri ve Reklamları

 
 
"13 yıldır sağlık ve güzellik sektöründe hizmet veren Kaan Spa, tecrübeli kadrosuyla birlikte yeni merkezini Bursa Çelik Palas'ta açtı.
12 Ekim 2010 Sali
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017