Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Level - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Level

Level Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Level adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Level Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Level

Teknoloji Bilişim Dergisi

1945

Geçen ay dört konuyla uzun uzun uğraştık. Sayayım…

1. Emre ile Heroes of the Storm 2.0’ı beklerken kendimizi kaybettik, konuşa konuşa oyunu eskittik.

2. Dawn of War III geldi mi, kodu niye en başta çalışmadı, şimdi doğru kod geldi, hah çalıştı derken oyundan soğuyorduk.

3. Call of Duty’nin 2. Dünya Savaşı’na dönüşünü nasıl kutlayacağımızı ve oyunu dergiye yetiştirip yetiştiremeyeceğimizi tartışıp durduk.

4. Marvel Vs. Capcom: Infinite’i kapak yapıp özel kitapçık ve 32 posteri ne zaman vereceğimizi… Bu da latife olsun. (Oyunun yeni fragmanı çok kötü duruyor bu arada.) Ve finalde, bu konuştuklarımızın hepsini dergiye taşıdık, muradımıza erdik.

Heroes of the Storm’u kaçınız oynuyor, LoL’ün büyüsünden kurtuldunuz mu bilmiyoruz ama oyun çok şahane bir hal aldı, girip bakmanızı öneririm.

Kapak konumuz Dawn of War III de tatmin edici sonuçlar verdi, incelemesi ilerleyen sayfalarda…

Call of Duty WWII ise şimdilik iyi gözüküyor lakin bir oynanış videosu görmeden de fazla yorum yapmak istemiyoruz. Olay 2. Dünya Savaşı’na döndüğü için illa ki oyunu oynayacağız ama beğeni oranımızı şimdiden kestirmek güç.

Oyun dünyasının duraksama aylarına gireceği yaz ayları için önlemlerinizi almanızı tavsiye ediyorum ve sizi tıka basa doldurduğumuz Mayıs sayımızla baş başa bırakıyorum. Hepinize bol oyunlu günler!

Tuna Şentuna

  • Arşiv Sayısı : 65
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Level Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017