Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Level - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Level

Level Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Level adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Level Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Level

Teknoloji Bilişim Dergisi

Gelenek

Her yıl olduğu gibi bu ayın da bombası elbette ki E3 fuarıydı.Los Angeles’ta Staples Center’da gerçekleşen fuara Kürşat gitti, olayları yerinde değerlendirdi, bol bol fotoğraf çekip oyun oynayıp geri döndü.

E3’te açıklanan oyunlardan en heyecan verici olan –benim adıma- Spider-Man’di. Oyun finalde gösterilenlere biraz bile benzese ortaya inanılmaz bir Örümcek-Adam çıkacakmış gibi duruyor. Elbette şovun en büyük yıldızlarından bir tanesi de Assassin’s Creed’in Mısır macerası, Origins’di. Alışıldık AC formülü ne bir takım yenilikler ekleyen oyunu da alıp oynayacağımız kesin.

Sony’nin God of War ile içimizin yağlarını erittiği, Microsoft’un yeni konsolu Xbox One X ile 4K’yı 60 FPS hızında evimize sokmaya çalıştığı, EA’in Battlefront 2, Anthem ve NFS Payback gibi yapımlarla sonbaharımızı şenlendireceği bir E3’ü daha geride bırakırken, E3 2018’i beklemeye başladığımızı peşinen söyleyebiliriz.

E3’ün yanında bu ay elbette Tekken’in dönüşünü kutladık. Yeni Tekken, PC için de hazırlanan ilk Tekken oyunu olma unvanına da sahip. Tekken 7 incelemesini ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz İki tane de eğlenceli dosya konusu hazırladık. Bir tanesi neden oyun oynadığımıza cevap arıyor, bir diğeri de Rime ve türevlerini anlatıyor. Eğer siz de hayallerinizin kaşifi olabileceğiniz oyunları merak ediyorsanız, bu dosya konusunu mutlaka okuyun. PSVR sahiplerinin göz atması gereken iki oyunun incelemesi de yine bu sayımızda yer alıyor. Aim Controller adındaki silahla deneyimlediğinizde müthiş bir eğlence sunan Farpoint ve Aegis uzay gemisinin kontrolünü ele aldığınız Star Trek Bridge Crew, PSVR sahiplerinin mutlaka edinmesi gereken iki oyun olarak bu aya damgasını vurdu.

Herkese iyi tatiller; tatilde LEVEL okumanın bir başka keyif olacağını zaten biliyorsunuz…


Tuna Şentuna

  • Arşiv Sayısı : 67
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Level Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017