Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
L'officiel Türkiye - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > L'officiel Türkiye

L'officiel Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj L'officiel Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

L'officiel Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

L'officiel Türkiye

Kadın Moda Dergisi

BU AY...

“Küçüklüğümden beri en çok duyduğum sözlerden biridir: ‘İnanmıyorum, annene ne kadar çok benziyorsun!’ Beni hiç tanımayan, annemin çocukluk arkadaşlarının sokakta beni, ‘Sen Ayla’nın kızı mısın?’ diyerek durdurduğu anlar ise saymakla bitmez. Üstelik sadece fiziksel değil, birçok karakteristik özelliğim, kötü ya da iyi huylarım ve giyim tarzımla annemin bir kopyası olduğumu söyleyebilirim. Hiç farkında olmadan alınan aynı kıyafetler, bağımlısı olduğumuz kitaplar, filmler, yabancı diziler... Bu nedenle, yaşım ilerledikçe ‘baskın gen’ gerçeğine daha çok inanır oldum. Kapak yıldızımız Yasemin Özilhan ile bu ay sayfalarımıza konuk olan iç mimar Aslı Tunca’nın da dile getirdiği gibi bu bağ paylaşıldıkça dostluğa dönüyor ve o zaman hayat paha biçilmez oluyor. Yaşanan kötü olaylara inat, duyguların ve aile bağlarının her geçen gün daha da önem kazandığı günümüzde, ailemizle birlikte geçirdiğimiz bu paha biçilmez anların altını çizmek adına Anneler Günü’nü vesile ederek şehrin en popüler, cool, hatta gösterişli anneleri ile onların nev-i şahsına münhasır çocuklarını bir araya getirdik. 2017 İlkbahar-Yaz sezon trendlerinden uyarlayarak hazırladığımız özel alışveriş rehberi ise etkileyici giyim tarzından ödün vermeden anneliğin getirdiği yoğun tempoya ayak uyduramak isteyen kadınların bu yaz yardımına koşmaya hazırlanıyor.

Kiminin ‘karşılıksız sevgi’, kiminin ise ‘kalp büyümesi’ olarak tanımladığı anneliğe övgü mahiyetinde hazırladığımız Mayıs sayımız ile herkesin yüzünde şu sıralar çok ihtiyaç duyduğumuz ufak bir tebessüm yaratmak dileğiyle... Tüm annelerin Anneler Günü şimdiden kutlu ve mutlu olsun!”

Debora Zakuto

  • Arşiv Sayısı : 59
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

L'officiel Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017