Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Maison Française - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Maison Française

Maison Française Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Maison Française adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Maison Française Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Maison Française

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

EN GÜÇLÜ KÜRATÖR: DOĞA

Yazdan önceki son dönemeç olan mayıs ayında ayağımız çimlere, kalbimiz kumlara basarken sadece bedenimiz değil evimiz de ilgi ister, yenilik ister, doğaya daha da yakınlaşmak ister. Zaten doğa ile uyumlu yaşam ve iç mekân şifreleri, çağımız insanı için ivmesi hiç düşmeyen, mevsimsiz bir tüketim trendi oldu. Ekolojik resort’lardan çiftlik restoranlara, organik pazarlardan köy evlerine kadar pek çok farklı yaşam seçimimize sızmanın yanı sıra, küratörlüğünü doğanın yaptığı evleri ve dekorasyon denklemlerini de vazgeçilmez kıldı. Yaratıcılık içgüdülerini yeryüzüne, gökyüzüne, denizlere ve ormanlara çeviren tasarımcılar, podyumları ve mekânları bu uçsuz bucaksız ilham deposundan çıkarttıkları fikirlerle hem zenginleştirdiler, hem de sadeleştirdiler. Nisan ayı başında Armani Casa Türkiye’nin davetlisi olarak gittiğim Milano Tasarım Haftası da aynı natürel temaları devam ettiren tonlar, formlar ve yüzey malzemeleriyle doluydu.

Beynimizin fişini çekeceğimiz günlerin hayalini kurmaya başladık bile. Özümüze dönerek tamamen doğaya teslim olacağımız zamanlar yakındır.

Melda Narmanlı Çimen

  • Arşiv Sayısı : 63
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Maison Française Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017