Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Maison Française - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Maison Française

Maison Française Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Maison Française adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Maison Française Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Maison Française

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

EGE. . . SANA KİM KARŞI KOYABİLİR Kİ ?

Tasarım gezegeninin sunduğu tüm yenilikçi fikirler ve trend otoritelerinin kurduğu bütün fiyakalı cümleler, yaz geldiğinde kendi kendilerini geçersiz kılar. Çünkü bu mevsimin tatlı rüzgarında, en minimalist ruhların dahi karşı koymayı beceremeyeceği doğal ve özgür bir stil hazinesi saklıdır. Form-malzeme-renk konusunda hiç taviz vermeyenler bile, Ege ya da Akdeniz’in havasını solumaya
başladıklarında akıllarındaki dekorasyon denklemleriyle vedalaşır; bir tutam lavantanın ya da bir avuç deniz kabuğunun peşine takılırlar.

Lavanta ve kabuklar cepte; peki taş duvarlı evler, nefes kesici teraslar ve bahçeye yayılan oturma alanları bu yaz nasıl giyinmeli derseniz, size uzun zamandır daha iyisiyle karşılaşmadığım üç boho-rustik ilham deposundan esinlenmenizi önerebilirim: Mikonos adasındaki Scorpios plajı, İbiza’daki La Granja çiftlik evi ve Rodos’taki 90 odalı Casa Cook oteli. Fotoğraflarına internetten kolayca ulaşabilirsiniz. Denize tutkunsanız son yılların hit rengi indigo mavisi ile lacivert yardımınıza koşacaktır. Dingin ve klas bir görüntü için aralarına beyaz ve griden başka renk sokmayın. Yine beyazın yoğun olduğu natürel paletler, monokrom aksesuar grupları, hasırlar ve doğal yüzeyli seramikler de her yaz mekanına yakışır.

Uzun gündüzlerin, ay ışığıyla yıkanan gecelerin, kısacası uçsuz bucaksız hayallerin başladığı yerdeyiz. Bu aralar evlerin ilham perileri kumsalda ve adalarda dolaşıyor; yakalamak istiyorsanız yerleşik değil; gezgin ve mümkünse yalınayak kalın... Mutlu yazlar!

Melda Narmanlı Çimen

  • Arşiv Sayısı : 65
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Maison Française Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017