Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Kids - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Kids

Marie Claire Kids Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Kids adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Kids Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Kids

Anne Çocuk Dergisi

Yaz Neşesi

Güneş yüzünü göstermeye, havalar ısınmaya başladı... Okulların da kapanmasıyla parklarda, bahçelerde oyun oynayan çocukların sesleri gittikçe artacak. Bu neşe dolu seslerin bizimde moralimizi yükselttiğini düşünüyorum.

Dergimizde çocuklarıyla tatilin tadını çıkaran ebeveynler için de faydalı olduğuna inandığımız konular hazırladık. Yolculuk rehberinden, yaz aylarında keyifli zaman geçirilecek oyunlara kadar bir çok farklı noktaya dokunmaya çalıştık. Doğum günü parti hikayeleri, eğitim, psikoloji konuları ve sağlık önerileriyle sizi bilgilendirirken aynı zamanda ilham kaynağı da olacağımıza inanıyorum.

Stil sayfalarımızda, çocukların tatilde giyebileceği birbirinden şık parçalar bulacaksınız. Yaz sezonunun trendleriyle gerçekleştirdiğimiz balonlu ve rengarenk moda çekimi de, umarım benim olduğu kadar sizinde yüzünüzü güldürür. 'Model' denince aklımıza ilk gelen isimlerden biri olan Deniz Pulaş ve kızı Nehir ile bir çekim gerçekleştirdik. Ekranın sevilen yüzü Demet Tuncer de kızı Ayza ile olan hayatını ve projelerini bizimle paylaştı. Sevilen oyuncu Ahu Sungur ve oğlu Ege'yi ise evlerinde ziyaret ettik. Bununla da yetinmedik; Ezo Sunal Çocuk Atölyesini ve Off-Schulwerk Yaklaşımı'nı tüm detaylarıyla kendisinden dinledik.

Hazırlarken çok keyif aldığımız Kids'in enerjisini, sizin de okurken hissedeceğinize eminim. Yüzleri hep gülen mutlu çocuklarla dolu, barış içinde bir dünya dileğiyle...

Hande Tokmak

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : İlkbahar-Yaz 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Marie Claire Kids Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017