Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Maison - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Maison

Marie Claire Maison Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Maison adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Maison Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Maison

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Bahar evlerinin mottosu, samimi dekorlarla sade yaşam alanları. Dev salon bitkilerini, irili ufaklı saksılardan yerlere sarkan yeşil sarmaşık türleriyle karıştırıp evin her odasında bolca kullanarak doğayı içeriye taşıyoruz. Pantone’nin Yılın Rengi seçtiği Greenery; kıştan yaza geçiş mevsiminde “urban jungle” temasıyla şehir evlerinin enerjisini yükseltmek üzere şekilleniyor. Banyodan salona ve yatak odasına kadar her yerde tavandan inen yeşil dallar, hafif doğal malzemeli mobilyalarla birlikte nefes alıyor. Yeni siyah olarak anılan mavi tonları denim kumaşla iç mekânlarda hayat buluyor. Güneş sarısı ise baharda altın değerindeki pirinçle yarışıyor. Özellikle alışılmadık, sıra dışı aydınlatma tasarımları ve sofra ürünlerinde bir numaraya yükselen metalik artizan ürünler, el yapımı renkli camlar, doğal seramik üretimler bu sezon çok moda. Akrilik detaylı mobilyalar, açık ahşap yüzeyler, doku kombinleri ve daha da fazla desen karışımı…

Özellikle tropik motifler, podyumlardan evlere yükselen trendler arasında. Duvar kâğıdıyla uyumlu bir elbise hayal etmek bu sezon hiç de zor değil!

Beyaz, soluk pembe, bej, kamel ve soğuk grilere yeni “modern pasteller” diyoruz ve onları mümkün olduğunca bir arada kullanıyoruz. İçeride olduğu kadar dışarıda da kullanılan bol motifli “outdoor” kumaşlar maksimum düzeyde hayatımızdalar. Afrika ve Asya desenleri geometrik yorumlarla modernize ediliyor ve usta işi “crafted” mobilyalarla birlikte kullanılıyor.

Geçtiğimiz ay gerçekleşen Milano Mobilya Fuarı Salone Del Mobile Milano’yu bu sayımızda en sıcak trend haberleri, geleceğin tasarımları, parlak yetenekler ve yaratıcı sergilerle takip edebilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi dünya devi moda evlerinin gövde gösterileriyle heyecanı yükselten disiplinler arası organizasyonlar oldukça besleyiciydi. Sayfa 82’den itibaren takip edebilirsiniz.

Fulya BOZKURT

  • Arşiv Sayısı : 38
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Marie Claire Maison Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017